گروه مهندسين نوانديش

رتبه يك گوگل براي يك سايت قابل انجام است

اولين سوالي كه اكثر مشتريان طراحي سايت مي پرسند اين است كه آيا مي تواني سايت من را در گوگل اول كنيد؟ آيا رتبه يك گوگل براي يك سايت قابل انجام است؟

مطابق اظهارات گوگل پاسخ اين است كه : هيچ كس نمي تواند رتبه اول را تضمين كند .

اما اين همه پاسخ نيست. در واقع اول شدن در نتايج گوگل بستگي زيادي به عبارت و يا كلمه كليدي انتخابي دارد. شما ممكن است در كلمات و يا عبارت هايي با تعداد كلمه بيش از ۳ عدد به راحتي به نتيجه اول گوگل بياييد اما آن عبارت هيچ گونه ارزش و ورود به سايت شما اضافه نكند.

كارشناسان گوگل در ادامه توضيحاتشان اينگونه اضافه مي كنند كه كسب رتبه خوب و نه الزاماً اول در عبارات و كلمات كليدي با ارزش به مراتب از اول شدن در عبارات بي ارزش مي تواند كمك فراواني به رشد و موفقيت كسب و كار شما كند. در واقع عباراتي كه در تصور شما است متفاوت باشد، گوگل به همين منظور سرويس هاي متعددي را در نظر گرفته است كه با استفاده از آنها تا حد زيادي مي توان ارزش كلمات مختلف را بدست آورد و سپس سايت را بر اساس كلماتي كه مداوم و مفيد باشند بسازيد.

خوب است بخوانيد : سئو اصفهان

راهكارهاي كسب رتبه يك گوگل براي يك سايت

 1. يكي از پيشنهادات گوگل در اين زمينه اين است كه بهتر است از ظرفيت هاي كوچكتري مانند محله و شهر خود استفاده كنيد. مثلاً در مورد خدمتي كه انجام مي دهيد در نتايج شهر خود اول باشيد.
 2. از قالب سئو شده براي قالب سايت استفاده كنيد. طراحي سايت خود را به افراد يا گروهي بسپاريد كه بتوانند قالب سئو شده براي سايت طراحي كنند. با گروه طراحي سايت اصفهان آشنا شويد.
 3. نام دامنه خوبي براي سايت خود انتخاب كنيد. 

طراحي سايت در اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/3/27 ساعت: ۱۲ توسط:newthink-esf :

سئو كلاه سفيد چيست؟

قبل از پرداختن به اينكه سئو كلاه سفيد چيست بايد ابتدا به همه رنگ هاي كلاه ها در سئو بپردازيم. همانطور كه مي دانيد اعمال سئو براي يك سايت به كليه اقداماتي كه منجر به كسب رتبه بالا در نتايج موتورهاي جستجو شود گفته مي شود. سئو اصفهان را ببينيد.

اقدامات و تكنيك هاي مختلفي در اين راستا وجود دارد. از لحاظ دسته بندي اقدامات سئو به سه نوع رنگ نام گذاري شده است.

 • سئو كلاه سفيد
 • سئو كلاه خاكستري
 • سئو كلاه سياه

هر كدام از اين كلاه ها داراي تاكتيك ها و تكنيك هاي خاص خود هستند. در كلاه سفيد سئوكار از قوانين و الگوريتم هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي كند. در سئو كلاه خاكستري الزامي براي رعايت كامل قوانين نيست و در سئو كلاه سياه هم اصلاً به الگوريتم موتورهاي جستجو اهميتي داده نمي شود. در روش هاي كلاه سياه زمان نتيجه گيري خيلي زودتر است ولي امكان جريمه شدن و از بين رفتن تمام تلاش ها هم هست.

سئو كلاه سفيد | سئو اصفهان | سئو سايت | بهينه سازي سايت | سئو سايت

سئو كلاه سفيد را انتخاب كنيد

سئو كلاه سفيد را به سئويي كه نياز به گذشت زمان هست مي شناسند. تا زماني كه مطابق با دستورالعمل هاي موتورهاي جستجو و الگوريتم هاي آنها را پيش مي بريد، نگران نباشيد. در اين صورت شايد براي مدتي كوتاه رتبه سايت كم شود ولي جريمه نمي شويد. تمام سئوكاران چه آنها كه تازه وارد بازار سئو شده اند چه افرادي كه سابقه اين كار را دارند براي موفقيت بايد از روش هاي كلاه سفيد سئو استفاده كنند.

با اين وجود ، زماني كه با الگوريتم هاي سئو آشنا شديد، نبايد تاكتيك هاي سئو كلاه خاكستري و كلاه سياه را ناديده بگيريد. اين تاكتيك ها معمولاً براي مدت كوتاهي معتبر هستند، اما شما مي توانيد با استفاده از آنها در مورد اينكه موتورهاي جستجو چگونه يك سايت را رتبه بندي مي كنند اطلاعات عميقي بيابيد. حتي مي توان گفت گاهي اوقات شما مي توانيد از اين تكنيك ها در روش كلاه سفيد استفاده كنيد.

طراحي سايت در اصفهان

طراحي سايت اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/12/17 ساعت: ۰۶ توسط:newthink-esf :

آموزش افزايش بازديد سايت

 اگرچه ارتقاي ترافيك وب‌سايت مسئله مهمي است ولي به تنهايي كافي نبوده و افزايش هدفمند بازديد سايت از اهميت بيشتري برخوردار است. مشتريان و بازديدكنندگان سايت شما چه كساني هستند؟ مخاطب موردنظر شما مشتريانتان هستند يا بازديدكنندگان! نمي توان صددرصد گفت كه هربازديدكننده، يك مشتري نيز هست. در اين مقاله طريقه دريافت ترافيك هدفمند از سايت گوگل را شرح مي دهيم.

هدف همه ما اين است كه سايت خود را در صدر ليست نتايج گوگل ببينيم كه قطعاً موجب ارتقاي بازديد سايت نيز خواهد شد.

گوگل منبع اصلي تبليغات جهت رشد هر نوع كسب و كار آنلايني است. نود درصد كاربران اينترنت در كل جهان از گوگل بعنوان موتورجستجوي خود بهره مي گيرند. اين موتور جستجو قادر است ميليون ها نتيجه را در كمتر از ۰٫۵ ثانيه ارائه نموده و مضاف بر اين كه، كاربردهاي متفاوت (اسناد گوگل Drive، اخبار، عكس ، نقشه , ويدئو و..) از جستجوها را  نزد خود دارد.

Business-Growth

ارتقاي بازديد سايت با كمك گوگل

ارتقاي بازديد با كمك گوگل، مضاف بر اينكه كم هزينه‌ترين روش درباره جذب بازديد كننده است (نسبت به تبليغات در سايت‌هاي مختلف و روش‌هاي متفاوت بازاريابي اينترنتي و ديجيتال ماركتينگ) مخاطب و بازديدكننده هدفمند را به سوي سايت شما سوق مي‌دهد. در واقع مي توان گفت هيچ صاحب كسب و كاري نيست كه علاقه اي به بالا بردن ترافيك وب سايت اش نداشته باشد.  سئو اصفهان را بخوانيد.

چگونه مي‌توان ترافيك سايت را در گوگل بالا برد؟

بنابراين، اگر سعي مي كنيد ترافيك جستجوي واجد شرايط خود را افزايش دهيد، بايد تكنيك هاي هوشمندانه اي را كه تاثير مثبت و پايدار دارند را اجرا كنيد. اجراي يك استراتژي واحد نمي تواند ترافيك سايت را به اندازه كافي بالا ببرد. بنابراين در اينجا راه هاي هوشمندانه كه مي تواند ترافيك وب سايت را افزايش دهد ارائه شده است

–  كلمات كليدي 

مطمئن شويد كه در عنوان صفحه و توضيحات حداقل يك بار به كلمه كليدي اصلي و موردنظر شما، اشاره شده باشد. گوگل تنها با استفاده از كلمات كليدي مي‌تواند بدرستي محتويات صفحه شما پي ببرد. كلمات كليدي در سايت شما، كلماتي‌اند كه كسب و كارتان را وصف مي‌كنند.

بنابراين در استفاده از كلمات كليدي با دقت عمل كنيد. سعي كنيد كلماتي را كه عموماً مورد جستجوي مشتريانتان است را پيدا كرده و آنها را بكار بريد. درصورتي كه نمي‌توانيد آنچه مخاطبين هدف جستجو مي‌كنند را پيدا كنيد از كلمات پيشنهادي گوگل استفاده كرده و آن‌ها را بعنوان كليدواژه بكار بريد. در بكار بردن كلمات كليدي، سعي كنيد كلمات را تا جايي كه ممكن است دقيق كنيد. بمنظور ارزيابي رتبه سايت خود مي‌توانيد از سايت  SERPs.com كمك بگيريد. كلمه كليدي آدرس سايت خود را وارد نموده و رتبه روزانه خود را مشاهده كنيد. نتيجه چند مورد را بيان مي‌دارد:

 •  

  با اين كلمات، جايگاه سايت شما در موتورهاي جستجو كجا و به چه صورت است.

 • نخستين صفحه از سايت شما كه در نتايج جستجوي آن كلمه نشان داده مي‌شود، كدام صفحه است.
 • ميانگين جستجوهاي ماهانه شما چه ميزان است.

 

– تگ هاي عنوان ها 

تگ‌هاي عنوان همواره قسمت بزرگي از نحوه عملكرد سايت را تعيين مي‌كنند. مطمئن شويد كه هر يك از تگ‌هاي عنوان شما توصيفي و منحصر بفرد بوده و كليدواژه‌هاي مورد نظرتان در آن بكار رفته است. از كلمات كليدي و تگ‌هاي تكراري اجتناب كنيد. فرم تگ مناسب بصورت زير است:
نام محصول – دسته‌بندي محصول – برند محصول
در اينجا چند نكته براي بهينه‌سازي تگ عنوان وجود دارد:

 •  از علائم (|) و (-) بين كلمات استفاده كنيد.
 •  از تگ‌هاي عمومي مثل «صفحه محصول» و يا «صفحه اصلي» اجتناب كنيد. آنها موجب مي‌شوند گوگل صفحه شما را تكراري فرض نموده و اينطور قضاوت شود كه صفحه شما براي كاربراني كه درپي اطلاعات خاصي هستند، مفيد و كارآمد نيست.
 •  مهم‌ترين و منحصر بفردترين كلمات كليدي را در ابتداي تگ جايگذاري كنيد.
 •  از بكارگيري كلمات كليدي پيچيده اجتناب كنيد. گوگل به طبيعي، مرتبط و آشنابودن عبارت بيش از مكانيكي يا پيچيده بودن آن‌ها اهميت مي‌دهد.

– تصاوير 

عكس‌ها تنها سايت شما را زيبا نمي‌كنند بلكه  كمك مي‌كنند تا شما در ليست گوگل بالا بياييد. يك تصوير مي‌تواند به اندازه ۱۰۰۰ كلمه مفيد و اثربخش باشد. مردم اغلب از گزينه‌هاي جستجوي تصوير ارائه شده توسط گوگل استفاده مي‌كنند، اگر شما در نام‌گذاري تصاوير دقت كنيد، براحتي بازديد سايت خود را افزايش مي‌دهيد.علاوه بر اين بمنظور جذب مخاطبين هدف بايد در نظر داشت كه اغلب بازديدكنندگان آنلاين مقالاتي را مي‌خوانند كه داراي تصوير باشد و از مقالات فاقد تصوير، صرف‌نظر مي‌كنند. جهت آپلود يك تصوير در سايت يا وبلاگ خود مراحل زير را درنظر بگيريد:

 1. كليدواژه‌ها را در عنوان تصوير استفاده كنيد.
 2. سعي كنيد تصاوير را با تگ‌هاي مرتبط در تمام زيرعنوان‌ها بكار بريد. اين برچسب‌ها (مثل لينك‌ها) توسط موتورهاي جستجو به راحتي قابل مشاهده بوده و با اينكه تنها چند ثانيه زمان مي‌برند ولي از نظر هدايت ترافيك به سايت و افزايش بازديد سايت ، بسيار ارزشمند مي‌باشند.
 3. اندازه تصوير بيش از ۱۵۰ كيلوبايت نباشد. بارگذاري يك تصوير با حجم بالا، سرعت آپلود وب‌سايت را تحت تأثير قرار مي‌دهد. به اين نكته دقت كنيد كه گوگل به سرعت بالاآمدن سايت اهميت داده و اين مسئله براي بازديدكنندگان نيز اهميت دارد. به عنوان مثال صفحهطراحي سايت اصفهان را ببينيد با وجود گرافيك و تصاوير بالا حجم صفحه زياد نيست.

سئو اصفهان | سئو سايت | سئو

– محتوا

دليل جستجوي كاربران رسيدن به يك محتواي خاص است. هر زمان كه يك كاربر درگوگل جستجويي را انجام مي‌دهد، وظيفه گوگل اين است كه به دقيق‌ترين و بهترين پاسخ‌ها در صفحات وب دست يابد. معمولاً صفحه‌اي كه دانشي عميق در مورد آن موضوع و برترين محتوا را دارند بعنوان نتايج بالا به نمايش درمي‌آيند.
محتوايي ارزش دارد كه بازديدكننده را ترغيب كند آن را به اشتراك گذاشته و درباره آن نظر دهد. اين نظردهي و اشتراك‌گذاري به نوبه خود در افزايش بازديد سايت تاثيرگذار است. بروزرساني محتوا با اطلاعات جديد و عميق در رتبه‌بندي گوگل مؤثرتر از قراردادن كپي يك مقاله از ديگران است. سعي كنيد پست شما حداقل داراي ۸۰۰ كلمه باشد، هرقدر مطلب شما عميق‌تر باشد، در موتورهاي جستجو داراي رتبه بالاتري خواهيد بود و بازديد سايت شما افزايش خواهد يافت.

– ساختن پيوندها

لينك‌ها يكي از مؤثرترين بخش‌هاي سايت شما هستند. لينك‌هاي داخلي مثل يك ناوبر عمل نموده و ترافيك را به محل موردنظر هدايت مي‌نمايند. لينك‌هاي خارجي، به گوگل نشان مي‌دهد كه محتواي شما به چه صفحاتي ارتباط دارد. گوگل به سايتي كه داراي لينك‌هاي ورودي بسيار است، اعتماد بيشتري جهت هدايت ترافيك دارد. در واقع هر لينك ورودي پيام «اين سايت مهم است» را به گوگل ارسال مي‌كند! البته بايد دقت داشت كه  لينك‌هاي ورودي به سايت بايد با محتواي سايت نيز هم‌خواني داشته باشند. گوگل به اين ارتباط در رتبه‌بندي سايت دقت مي‌كند.
صفحه‌اي كه بهينه‌سازي شده و داراي چند لينك ورودي از سايت‌هاي ديگر باشد، مناسب و مفيدبودن خود را به گوگل اثبات نموده است. اين نكته را نيز در نظر داشته باشيد كه اگر تعداد لينك‌هاي ورودي از يك مقدار معقول فراتر روند موجب مي‌شود سايت بعنوان اسپم شناسايي و حذف شود!

سئو اصفهان | سئو | سئو سايت
ديگر راه كارها:

– تهيه بلاگ و ايجاد بك لينك  

-صفحه فرود متناسب با كلمه كليدي

حرف آخر

برخي معتقدند كه روش‌هاي افزايش بازديد سايت از طريق گوگل، تقريباً بصورت يك راز است كه افراد موفق در اين زمينه، تمايلي به افشاي آن ندارند. ولي برخي استراتژي‌هاي كليدي وجود دارد كه مطمئناً به وب‌سايت شما كمك نموده و موجب مي‌شود كه در گوگل رتبه مناسبي را كسب كنيد.
در آخر بايد گفت كه در ابتدا شما بايد مخاطبان هدف و خواسته‌هاي آنان را تعيين كنيد. كلمات كليدي مناسب را با توجه به مخاطبان يافته و از آن‌ جهت دستيابي به ترافيك بالا براي سايت استفاده كنيد. تهيه محتواي مناسب و جديد منطبق با كلمات كليدي و استفاده از آن در تصاوير و تگ‌ها بمنظور جلب توجه گوگل و مخاطبان بهره ببريد. با رعايت اين نكات ابتدايي گوگل محتواي شما را مناسب شناخته و در صدر جستجوها سايت شما را قرار مي دهد.  و به اين ترتيب ترافيك و بازديد سايت را افزايش مي يابد.

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/11/10 ساعت: ۰۷ توسط:newthink-esf :