گروه مهندسين نوانديش گروه مهندسين نوانديش .

گروه مهندسين نوانديش

الگوريتم هاي گوگل براي سئو را بشناسيد

گوگل به عنوان بزرگترين موتور جستجوگر اينترنتي از ۲۰۰ فاكتور براي رتبه بندي وبسايت ها استفاده مي كند كه در اين مقاله به معرفي مهمترين الگوريتم هاي گوگل مي پردازيم .

معرفي انواع الگوريتم هاي گوگل

الگوريتم پنگوئن :

الگوريتم هاي گوگل

وظيفه ي اين الگوريتم جلوگيري از روش هاي لينك سازي كلاه سياه و نمايش اسپم است .

بعد از ساخت اين الگوريتم به مرور زمان سايت هاي بي كيفيت و بدون محتوا و اسپمر به فراموشي سپرده شدند . عملكرد اين الگوريتم به اين صورت است كه فيلتري بر روي همه ي وبسايت ها اعمال مي كند كه بر اثر گزارش كاربران نسبت به اسپم بودن سايت شما ، وبسايت شما را جريمه ميكند . اين الگوريتم به گونه اي عمل مي كند كه حجم زيادي از بك لينك ها به سمت يك صفحه ي خاص را غير طبيعي ارزيابي ميكند و با مشاهده ي چنين چيزي اقدام به فيلتر كل دامنه ميكند كه البته كارشناسان سئو بعد از ارائه نسخه ي ۴ اين الگوريتم اذعان داشته اند كه ميزان سختگيري كاهش يافته و گوگل كل دامنه رو به خاطر يك صفحه مشكل فيلتر نميكند .

الگوريتم پاندا :

الگوريتم هاي گوگل

وظيفه ي اين الگوريتم به منظور جلوگيري از انتقال وبسايت هاي بي محتوا به صدر نتايج گوگل است. اين الگوريتم بر روي محتواي تكراري ، محتواي ضعيف ، محتواي دزديده شده ، محتواي كم و تبليغات زياد نسبت به محتوا تمركز دارد .

زماني كه الگوريتم پاندا ما را جريمه ميكند وبسايت ما با افت شديد ترافيك مواجه ميشود براي رهايي از جريمه ي پاندا بايد درخواست بخشش از طريق وبمستر گوگل كنيد .

براي جلوگيري از جريمه ي پاندا بايد تمركز خود را بر روي محتوا گذاشت . محتواي تكراري را حذف كنيد و به تهيه ي محتواي با كيفيت و اورجينال بپردازيد .

خوب است بخوانيد : سئو اصفهان

الگوريتم مرغ مگس خوار :

الگوريتم هاي گوگل

اين الگوريتم براي بهبود جستجو و رسيدن به نتايج بهتر كاربران معرفي شده است .

اين الگوريتم به دليل سرعت و دقت از مهمترين صفات مرغ مگس خوار مي باشد اين الگوريتم سعي بر اين دارد كه علاوه بر سرعت در جستجو با دقت بيشتري نتايج جستجو را به كاربران نمايش داد .

در گذشته نتايج جستجو بر اساس كلمات كليدي بود اما با الگوريتم مرغ مگس خوار با جستجوي يك كاربر ، نتايج مترادف و مربوط به آن جستجو هم ، با سرعت بالا و دقت بيشتر براي كاربر نمايش داده مي شود .

با گروه طراحي سايت اصفهان آشنا شويد .

الگوريتم كبوتر :

الگوريتم هاي گوگل

يكي از جديدترين الگوريتم هاي گوگل است كه ميتوان آن را جستجو بر مبناي موقعيت جغرافيايي تعريف كرد . به اين معني كه شما اگر در آمريكا  هستيد و به دنبال يك رستوران مي گرديد اين الگوريتم نزديك ترين رستوران را به شما پيدا ميكند و در نتيجه ي جستجو شما نمايش مي دهد .

البته اين الگوريتم هنوز براي زبان فارسي طراحي نشده است اما در آينده ي نزديك شاهد عملكرد اين الگوريتم بر روي زبان فارسي هم خواهيم بود .

طراحي سايت در اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: سئو، سئو اصفهان، سئو سايت، آموزش سئو، سئو سايت در اصفهان، سئو رايگان، سئو حرفه اي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۹:۳۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :