گروه مهندسين نوانديش گروه مهندسين نوانديش .

گروه مهندسين نوانديش

رتبه يك گوگل براي يك سايت قابل انجام است

اولين سوالي كه اكثر مشتريان طراحي سايت مي پرسند اين است كه آيا مي تواني سايت من را در گوگل اول كنيد؟ آيا رتبه يك گوگل براي يك سايت قابل انجام است؟

مطابق اظهارات گوگل پاسخ اين است كه : هيچ كس نمي تواند رتبه اول را تضمين كند .

اما اين همه پاسخ نيست. در واقع اول شدن در نتايج گوگل بستگي زيادي به عبارت و يا كلمه كليدي انتخابي دارد. شما ممكن است در كلمات و يا عبارت هايي با تعداد كلمه بيش از ۳ عدد به راحتي به نتيجه اول گوگل بياييد اما آن عبارت هيچ گونه ارزش و ورود به سايت شما اضافه نكند.

كارشناسان گوگل در ادامه توضيحاتشان اينگونه اضافه مي كنند كه كسب رتبه خوب و نه الزاماً اول در عبارات و كلمات كليدي با ارزش به مراتب از اول شدن در عبارات بي ارزش مي تواند كمك فراواني به رشد و موفقيت كسب و كار شما كند. در واقع عباراتي كه در تصور شما است متفاوت باشد، گوگل به همين منظور سرويس هاي متعددي را در نظر گرفته است كه با استفاده از آنها تا حد زيادي مي توان ارزش كلمات مختلف را بدست آورد و سپس سايت را بر اساس كلماتي كه مداوم و مفيد باشند بسازيد.

خوب است بخوانيد : سئو اصفهان

راهكارهاي كسب رتبه يك گوگل براي يك سايت

  1. يكي از پيشنهادات گوگل در اين زمينه اين است كه بهتر است از ظرفيت هاي كوچكتري مانند محله و شهر خود استفاده كنيد. مثلاً در مورد خدمتي كه انجام مي دهيد در نتايج شهر خود اول باشيد.
  2. از قالب سئو شده براي قالب سايت استفاده كنيد. طراحي سايت خود را به افراد يا گروهي بسپاريد كه بتوانند قالب سئو شده براي سايت طراحي كنند. با گروه طراحي سايت اصفهان آشنا شويد.
  3. نام دامنه خوبي براي سايت خود انتخاب كنيد. 

طراحي سايت در اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: سئو، سئو اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت، سئو و بهينه سازي، سئو حرفه اي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۱:۱۳ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :