گروه مهندسين نوانديش

AMP چيست؟ Accelerated Mobile Pages چيست؟

فريم ورك AMP

 يا Accelerated Mobile Page به معني شتاب دهنده صفحات موبايل، يكي از ابزار ها جديد گوگل كه در اوايل سال 2016 منتشر شده است. از آنجايي كه آمار استفاده از تلفن همراه بوسيله كاربران روند صعودي و رو به افزايشي پيدا كرده است، سرعت بارگذاري صفحات در موبايل از اهميت بسيار بالايي برخودار است. در همين راستا گوگل فريم ورك AMP را مطرح كرد. اين پروژه  با محدود كردن كدهاي جاوا اسكريپت و css  و همچنين تگ هاي html به طراح سايت كمك مي كند تا صفحات HTML با حجم كمي را ايجاد كند.

در AMP صفحات از داشتن يك طراحي فانتزي و پر تعامل به خاطر سرعت بالاتر در موبايل محروم مي شوند. و صفحات بسيار شبيه صفحات ساده معمولي يا به عبارتي شبيه به يك اپليكيشن ساده است كه حاوي مطالب مهم هست. اين فريم ورك براي سايت هاي خبري و بلاگ ها بسيار ضروري است .چون گوگل به سايت هاي كه از اين ويژگي برخودار هستند امتياز ويژه در نتايج جستجو مي دهد.

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان 

سايت هاي AMP در نتايج جستجو چگونه نشان داده مي شوند؟

سايت هايي كه از اين فريم ورك استفاده كرده باشند در جستجوي موبايلي هنگامي كه آنها را در نتايج جستجو نشان مي دهد قبل از توضيحات سايت يك دايره خاكستري رنگ به همراه عبارت AMP نشان مي دهد. همانطوري كه در تصوير زير مشاهده مي كنيد، قبل از توضيحات سايت اين عبارت را با رنگ خاكستري نشان داده است.

AMP |نسخه AMP سايت نوانديش | سايت | اپليكيشن

سايت هايي كه از اين فريم ورك بهره گرفتند آدرس دهي صفحات موبايلي به اين صورت تغيير مي يابد:

مثلاً    آدرس     https://newthink24.com/about-us به https://newthink24.com/about-us/amp تبديل مي شود.

اگر سايت مدنظر تون يك سايت وردپرس هست با نصب افزونه AMP مي توانيد اين قابليت را به سايت خود اضافه كنيد. به گونه اي كه خود افزونه يك ساختار بدون جاوا اسكريپت و استايل شيت را براي صفحات در نظر مي گيرد. و حتي شما مي توانيد براي هر صفحه از سايت محتوا را دوباره براي حالت AMP باز چيني  كنيد و ساختار دلخواه و ساده خود را براي حالت موبايلي سايت بسازيد.

خواندن اين مقالات مفيد است: سئو اصفهان ، طراحي سايت در اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۰:۳۸ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

لغت نامه تخصصي فضاي مجازي - سايت و اپليكيشن

لغت نامه تخصصي نوانديش

گروه مهندسين نوانديش همانگونه كه قبلاً آمادگي خود را جهت هر گونه خدمات به هموطنان عزيز اعلام نموده، تصميم به تهيه يك لغت نامه تخصصي از اصطلاحات يا لغات طراحي سايت گرفته است. در ادامه مي توانيد با لغات تخصصي طراحي سايت و اندرويد آشنا بشويد. منتظر هرگونه پيشنهاد يا درخواستهاي شما هستيم.

آموزش الكترونيكي (LMS: ( LMS مخفف عبارت Learning Management System به معناي سيستم مديريت يادگيري مي‌باشد. به عبارت ديگر LMS يك سامانه انلاين است كه كليه فعاليت هاي آموزشي را ثبت و پيگيري مي كند. LMS  امكان ثبت نام و انتخاب واحد، تعيين فعاليت آموزشي و انجام تكليف در يك محيط Online فراهم مي‌كند. اصول پايه ي يك سيستم LMS خوب، محتواي متناسب با افراد آموزش گيرنده است. يك محتواي خوب شامل عكس، متن، فيلم، آزمون و فعاليت‌هاي كاربر مي‌باشد كه عموماً بصورت هفتگي يا موضوعي تقسيم بندي خواهد شد و كاربر بر اساس موضوع يا هفته‌ي آموزشي موظف به گذراندان دوره مي‌باشد.

بازاريابي الكترونيكي يا ديجيتال ماركتينگ : در دنياي مدرن امروز، تكنولوژي سرعت رشد كسب و كارها و همچنين رقابت بين آنها را بالا برده  است. بطوريكه ديگر كسب و كارها با روش هاي سنتي در تبليغ برند خود جايي در بازار نخواهد داشت. در اين بين كسب و كارهاي هوشمند براي پيشي گرفتن از رقبا از “ديجيتال ماركتينگ”يا بازاريابي الكترونيكي استفاده مي‌كنند. ديجيتال ماركتينگ  نوعي از روش هاي  بازاريابي است كه با استفاده از ابزار هاي الكترونيكي مثل كامپيوتر ، تبلت و موبايل هاي هوشمند و با كمك كانالها و بسترهاي الكترونيكي از جمله وب سايت، پست الكترونيك و شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، تلگرام به معرفي محصولات و خدمات مي‌پردازد و از اين طريق مشتري جذب مي‌كند. متن كامل در ديجيتال ماركتينگ

لغت نامه تخصصي سئو و بهينه سازي

سئو : سئو يعني سايتي كه براي شما طراحي شده در نتايج جستجوي گوگل يا هر موتور جستجوي ديگري جزء اولين نتايج جستجو باشد. اين كار  تكنيكهاي خاص خودش را دارد…حتي مي توان گفت اهميت آن از طراحي سايت بيشتر است. آشنايي با سئو اصفهان

مديريت محتوا (CMS) : سيستم مديريت محتوا يك نرم افزار تحت وب براي مديريت و پشتيباني يك سايت است كه اين امكان را براي مديران وب سايت ها فراهم مي كند تا به صورت راحت تر و با صرف زمان كمتري محتوا و مطالب خود را بر روي وب سايت بارگذاري و آنها را مديريت كنند. طراحي و ساخت يك سيستم مديريت محتواي امن و پيشرفته نياز به صرف هزينه و زمان زيادي دارد. اطلاعات بيشتر در معرفي سيستم مديريت محتوا

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

لغت نامه تخصصي طراحي سايت

حمله جستجوي فراگير (brute-force attack) :اگر به زمينه هك و امنيت علاقه مند باشيد، نياز داريد كه حملات بروت فورس را بشناسيد. در اين حملات، هكر با استفاده از ابزارها تمام تلاش خود را براي يافتن مقادير رمز گذاري شده مثل رمز عبور مديريت يك سايت مي كند به عبارت ديگر هكر هيچ اقدامي براي رمزگشايي نمي كند بلكه با استفاده از نرم افزارهايي سعي در حدس زدن پسورد و تمام حالات ممكن را براي يافتن آن بررسي مي كند. در صورتي كه پسورد پيچيده و طولاني باشد، اين كار زمان بسياري خواهد گرفت. اين نوع حملات به دو فاكتور زمان زياد به همراه قدرت پردازش بالا احتياج دارند. اگر مي خواهيد راه هاي مقابله با حملات بروت فورس را بشناسيد مقالات امنيت در وردپرس را دنبال كنيد.

فريم ورك AMP : AMP يا Accelerated Mobile Page به معني شتاب دهنده صفحات موبايل، يكي از ابزار ها جديد گوگل كه در اوايل سال 2016 منتشر شده است. از آنجايي كه آمار استفاده از تلفن همراه بوسيله كاربران روند صعودي و رو به افزايشي پيدا كرده است، سرعت بارگذاري صفحات در موبايل از اهميت بسيار بالايي برخودار است. در همين راستا گوگل فريم ورك AMP را مطرح كرد. پروژه AMP با محدود كردن كدهاي جاوا اسكريپت و css  و همچنين تگ هاي html به طراح سايت كمك مي كند تا صفحات HTML با حجم كمي را ايجاد كند. اطلاعات بيشتر در مقاله AMP چيست؟

لغت نامه تخصصي اپليكيشن

 اندرويد اتو: يكي ديگر از لغات لغت نامه تخصصي عبارت اندرويد اتو مي باشد.اندرويد اتو سيستم عامل گوگل براي خودروهاست كه بر پايه اندرويد طراحي شده است. از حداقل امكانات اين سيستم عامل مي توان به نقشه گوگل ، گوش دادن به موزيك، ارسال پيام و ... اشاره كرد. براي اطلاعات بيشتر مقاله اندرويد اتو چيست را بخوانيد.

بيشتر بدانيد: طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۷:۳۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

سئو چيست؟ معني سئو؟ (سئو اصفهان)

تا حالا فكر كرديد اگه در سرچ گوگل بزنيد سئو اصفهان چه سايت هايي را بهتون نشان مي دهد؟

آيا داشتن وب سايت به تنهايي به معني حضور در فضاي مجازي كافي است؟ 

موتورهاي جستجو مثل گوگل چطور سايت ها را انتخاب مي كنند و به چه ترتيبي نشان مي دهند؟

امروزه تقريبا همه افراد به اين نكته واقف هستند كه با داشتن يك وب سايت در فضاي مجازي نبايد انتظار رخ دادن معجزه در رونق كسب وكار خودشان را داشته باشند.
در واقع داشتن وب سايت در بهترين حالت تنها ميتواند براي مشترياني كه شما را ميشناسند و آدرس وب سايت شما را دارند مفيد باشد و آنها بتوانند در صورت نياز به وب سايت مراجعه و احتمالا اطلاعاتي بدست بياورند.!
اما آيا همه هدف شما از راه اندازي وب سايت در همين سطح خلاصه ميشود؟
يا اينكه قصد داريد مشترياني را كه هيچ شناختي از شما ندارند و تنها بر اساس جستجو در موتورهاي جستجوگر مانند گوگل و ... با فعاليت و خدمات شما آشنا شوند و از طريق سايت با شما ارتباط بگيرند و به مشتري كسب و كار شما تبديل شوند.
اگر مورد فوق مدنظر باشد، پس بايد با مفهوم جديدي بنام سئو نيز آشنا شويد:

سئو چيست؟

سئو بمعني معرفي و شناساندن وب سايت به موتورهاي جستجو بمنظور نشان دادن وب سايت شما در رتبه هاي اول نتايج جستجو به كاربران است. تا از اين طريق كاربران با ورود به وب سايت با خدمات و فعاليت هاي شما آشنا شده و بتوانيد كالا و خدمات خود را به آنها ارائه نماييد.

مثال: فرض كنيد فردي در سايت گوگل بدنبال يك مركز ارائه طراحي اپليكيشن اصفهان يا شركت سئو اصفهان است و به همين منظور كلمه سئو در اصفهان را وارد قسمت جستجوي وب سايت ميكند:

سئو چيست؟ معني سئو؟ (سئو اصفهان) | طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت | طراحي اپليكيشن | محتوادر اين مرحله گوگل از بين تمامي اطلاعاتي كه دارد به دنبال اطلاعاتي كه حاوي سئو در اصفهان دارد مي گردد و ليستي از سايت هاي مرتبط را نشان ميدهد. اينكه سايت شما در كدامين صفحه به عنوان ارائه دهنده سئو اصفهان باشد بسيار اهميت دارد. زيرا كاربران انتخاب خود را از چند صفحه اول انجام مي دهند.

اينكه كسب و كار شما و در واقع آدرس وب سايت شما در ميان 10 رتبه صفحه اول نتايج معرفي گردد ميتواند نقش بسزايي در جذب مشتري و نهايتا رونق كسب و كار شما داشته باشد. براي اين منظور و كسب جايگاه عالي در موتورهاي جستجو ، رعايت پارامترهاي متعددي در طراحي و برنامه نويسي وب سايت شما ضروري است كه بعضا تعداد اين موارد به 200مورد ميرسد.

سئو اصفهان

از آنجا كه اصفهان شهري صنعتي و به عنوان اصلي ترين قطب صنعت كشور محسوب مي شود، رقابت شديد بين صاحبان كار بسيار زياد است. طراحي سايت در اصفهان در سال هاي گذشته به عنوان يك راه براي برتري نسبت به رقبا محسوب مي شد اما با گسترش شبكه هاي اجتماعي و از بين رفتن مرزهاي جغرافيايي، سايتي كه فعال و پاسخگوي نياز كاربران باشد اولويت دارد. كسب و كار شما با داشتن رتبه بالا در سئو اصفهان ارزش زيادي پيدا مي كند چون اصفهان خود بيانگر تخصص و صنعت است.

مركزمهندسين نوانديش با سابقه اي قابل قبول در ارائه خدمات طراحي سايت ، طراحي اپليكيشن موبايل ، سئو و واقعيت افزوده اصفهان آماده ارائه مشاوره به صورت رايگان در اين زمينه به تمامي علاقه مندان و صاحبان كسب و كار ميباشد.
جهت آشنايي بيشتر با خدمات ما ميتوانيد با مراجعه به قسمت نمونه كارها اطلاعات لازم را كسب نماييد.

طراحي سايت اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۰:۰۰ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

5 كاري كه نبايد در بازاريابي الكترونيكي انجام داد:

در دنياي مدرن امروز، تكنولوژي سرعت رشد كسب و كارها و همچنين رقابت بين آنها را بالا برده  است.

طراحي سايت در اصفهان 

5 كاري كه در بازاريابي الكترونيكي يا ديجيتال ماركتينگ نبايد انجام داد:

 • تمركز اصلي در بازاريابي الكترونيكي ، جذب مخاطبان است. دنياي مجازي در حال حاضر با افزايش ارتباطات تبليغاتي گسترده اشباع شده است. بنابراين، براي متمايز بودن، بايد محتواي كوتاه، واضح، بسيار جذاب را حفظ كنيد.
 • شبكه و فضاي مجازي جايي نيست كه چيزي براي هميشه جوان بماند. آنچه كه امروز هست در آينده فردا بايد خارج شود. مهم اين است كه هميشه به روز باشيد و اطلاعات جديد در زمينه تخصص خود را داشته باشيد.
 • هرگز تخم مرغ خود را در يك سبد قرار ندهيد. شبكه هاي اجتماعيو مسيرهاي ارتباطي مختلفي مثل توييتر، فيس بودك و ... وجود دارد. مسيرهاي تبليغاتي مختلفي را طي كنيد و همه تمركز خود را براي يك كانال قرار ندهيد. با سئو اصفهان آشنا شويد.
 • هدف خود را فراموش نكنيد. هدف درست: بازگشت سرمايه است. آستين هاي خود را بالا بزنيد، تحقيق كنيد، پارامترهاي مهم هدف خود را پيدا كنيد و آن را به اثبات برسانيد و برند تجاري خود را ثبت كنيد.
 • هرگز به استراتژي بدون تحقيق كافي نپردازيد. بهتر است قبل از هر كاري درست نگاه كنيد.تحقيق مناسب اين اطمينان را حاصل خواهد كرد كه شما در سطح پايه و ابتدايي در دنياي تبليغات ديجيتال نيستيد. درك برند ، گرايش هاي مشتريان و ... مانند هر يك از چهار مورد ذكر شده قبلي مهم است. بنابراين قبل از ساخت استراتژي ديجيتال، بر تحليل منطقي از كار خود سرمايه گذاري كنيد.

بازاريابي الكترونيكي | ديجيتال ماركتينگ | طراحي سايت و اپليكيشن موبايل

همانطور كه گفته شد بازاريابي الكترونيكي يا ديجيتال ماركتينگ صرفاً يك عملكرد خاص كه نتيجه آن فروش محصولات يا خدمات باشد نيست بلكه در اين طي اين فرايند ارتباط بين سازمان و مشتري ها تعريف و مشخص مي شود يابه اصطلاح به فرايند مديريت شناسايي، پيش بيني ، سودآوري و نيازمنديهاي مشتريان يا كاربران گفته مي شود.

 

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۶:۴۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ديجيتال ماركتينگ يا بازاريابي الكترونيكي چيست؟

در دنياي مدرن امروز، تكنولوژي سرعت رشد كسب و كارها و همچنين رقابت بين آنها را بالا برده  است. بطوريكه ديگر كسب و كارها با روش هاي سنتي در تبليغ برند خود جايي در بازار نخواهد داشت. در اين بين كسب و كارهاي هوشمند براي پيشي گرفتن از رقبا از “ ديجيتال ماركتينگ ”يا بازاريابي الكترونيكي استفاده مي‌كنند. ديجيتال ماركتينگ نوعي از روش هاي  بازاريابي است كه با استفاده از ابزار هاي الكترونيكي مثل كامپيوتر ، تبلت و موبايل هاي هوشمند و با كمك كانالها و بسترهاي الكترونيكي از جمله وب سايت، پست الكترونيك و شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، تلگرام به معرفي محصولات و خدمات مي‌پردازد و از اين طريق مشتري جذب مي‌كند.

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

مدل هاي ديجيتال ماركتينگ

 • بازاريابي شبكه هاي اجتماعي (SMM): شبكه‌هاي اجتماعي مثل اينستاگرام ، فيسبوك ، توئيترو... نمونه هايي از بستر شبكه هاي اجتماعي به عنوان ابزارهاي بازاريابي هستند.
 • بازاريابي محتوايي (Content Marketing): ظرفيت هاي محتوا نويسي يك سازمان براي نوشتن محتوايي براي تبليغ در يك صفحه ، راهنما هاي مفيد و ايجاد بنرهاي تبليغاتي در گوگل و... برخي از مدل هاي بازاريابي محتوايي را تشكيل مي دهند
 • بهينه سازي موتور جستجوگر (SEO): اين استراتژي به وب سايت هايي كه اطلاعات، محصولات و خدمات خاصي را ارائه مي دهند اين امكان را مي دهد كه در فضاي اينترنت بيشتر ديده شود و در موتورهاي جستجوگري همچون گوگل، ياهو، بينگ و … صاحب رتبه هاي بالاتري شوند.
 • بازاريابي ايميلي (Email Marketing): بازاريابي ايميلي، مقرون به صرفه ترين روش ديجيتال ماركتينگ است. بازاريابي ايميلي شامل خبرنامه و محتواهاي است كه مخاطب را جذب و او را به خريد محصول يا خدمت دعوت مي كند.
 • پرداخت به ازاي كليك (PPC): پرداخت به ازاي كليك صرفاً يعني به ازاي حضور تبليغ محصولات در دنياي ديجيتال، مستقيماً به يك موتور جستجوگر پول پرداخت كنيد.
 • بازاريابي ويروسي (Viral Marketing): بازاريابي ويروسي يكي از روش هاي جذاب و موثرِ ديجيتال ماركتينگ است. اين مدل از بازاريابي با منتشر كردن محتوا در وبسايت ها، كانال هاي رسانه اي متعدد انجام مي گيرد. بازاريابي ويروسي شامل يوتيوب، بلاگ ها و بازاريابي ايميلي مي شود.

بازاريابي ويروسي| ديجيتال ماركتينگ | طراحي سايت| مديريت محتوا

تاثير سئو بر ديجيتال ماركتينگ

همان طور كه گفته شد ديجيتال ماركتينگ شامل تمام فعاليت هايي است كه به هدف تحليل رفتار مشتريان، تبليغات و برندسازي انجام مي گيرد. ابزارهاي و استراتژي هاي زيادي در حوزه هاي مختلف براي اين امر وجود دارد مثل وب سايت، شبكه هاي اجتماعي و ايميل كه مي توان از طريق آنها مشتريان سود آور زيادي را به خود جذب كرد.

داشتن وب سايت زماني كارايي خود را دارد كه جزء نتايج اوليه گوگل باشد. اينجاست كه نياز به سئو مطرح مي شود. اگر سايت در صدر نتايج گوگل نباشد چگونه مي توان مشترياني كه از سايت و خدمات آن اطلاعي ندارند آن را بشناسند. بهترين راه براي سئو ، گذاشتن مطالب تازه و منحصر به فرد هست.

حتماً بخوانيد: سئو اصفهان

 طراحي سايت اصفهان 

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۷:۴۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

رعايت قانون Fitts در طراحي حرفه اي وبسايت

يه نكته كاربردي ديگه  كه ميشه براي طراحي حرفه اي وبسايت گفت، رعايت كردن قانون Fitts است.

قانون Fitts چيست؟

قانون Fitts را پاور فيتس در سال 1954 ابداع  كرد كه بر روي نحوه و ميزان حركت كاربر به گونه اي كه  باعث جلب رضايت اون از سايت باشه كار مي كنه.

به عبارت ديگه در اين قانون، مدت زماني كه كاربر بايد حركت كنه تا به هدف و شي مورد نظر برسه را بررسي كرده . در اين مسئله دو پارامتر مهم وجود داره : فاصله كاربر تا شي هدف و اندازه اون.

به عنوان مثال ماوس در بازه زماني كوتاه تري به يه دكمه بزرگ در فاصله نزديك نسبت به يه دكمه كوچك در فاصله دورتر ميرسه.

اين باز زماني بر ميزان انگيزه كاربران سايت تاثير داره، هر چقدر كه كاربر زمان كمتري را براي كليك كردن  مصرف كنه ميزان رضايتش از سايت بالا ميره.

تصوير زير را در نظر بگيريد.

طراحي سايت حرفه اي

در دكمه بالايي وقتي كه ماوس روي متن Sign up قرار بگيره شبيه دست ميشه و مي تونين كليك كنين ولي در دكمه پاييني تا زماني كه ماوس در ناحيه مستطيلي دكمه قرار بگيره قابليت كليك داره.

چرا قانون Fitts بايد رعايت شود؟

اگه در زمان طراحي اين قانون را در نظر نگيرين و دكمه يا لينك هايي درست كنين كه در ناحيه كوچكي قابليت كليك شدن داشته باشن، باعث اتلاف وقت كاربر شده و كاربر با انگيزه كمتري از سايت شما بازديد ميكنه.شايد اين نكته به نظرتون يك نكته كم ارزش باشه ولي اگه مي خواهين كه كاربر سايت باز به سايت شما سربزنه و كاربر دائمي اون باشه بايد اين آسوني و راحتي كار با سايت شما را ببينه. پس به عنوان نتيجه كلي مي شه گفت كه قانون fitts به تعادل بين سايز و فاصله در طراحي رابط كاربري (UI) تكيه دارد.پس براي طراحي حرفه اي وبسايت حتماً اين قانون را رعايت كنين.

 رعايت و پياده سازي اين امر شايد يك چيز ساده به نظر برسد ولي اين نكته زماني اهميت پيدا مي كند كه بحث رقابت بين سايت ها زياد باشد. سايتي كه كاربران بيشتري از آنها رضايت داشته اند در اين رقابت امتياز بيشتري كسب مي كنند و سئوي بالاي آنها، باعث مي شود كه در صفحات اول موتورهاي جستجو قرار بگيرند.

خواندن اين مقالات خالي از لطف نيست: سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۳:۵۰ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

اصول طراحي وبسايت: پيشنهاد دادن به كاربر به جاي درخواست كردن

يكي ديگه از اصولي كه براي  طراحي وبسايت ميشه مطرح كرد اينكه به جاي اينكه از كاربر بخواين جواب بعضي سوالاتي را كه ازش مي پرسين تايپ كنه، خودتون گزينه هايي كه مي تونه درست باشه را براش ليست كنين و ازش بخواين كه از بين اونها  انتخاب كنه.

طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت | طراحي سايت در اصفهان

مثلاً فرض كنين كه مي خواين از كاربر در مورد نوع فيلم هاي مورد علاقه اش بپرسين يا مثلا از شهر محل سكونت اش بپرسين كه اون موقع معلوم نيست اسم شهر، روستا يا محله را بزنه!!!!

مي تونين يه تكس باكس بگذارين و به كاربر بگين كه فيلم هاي مورد علاقه ات را بنويس كه در اين صورت كاربر بايد به دنبال عنوان و دسته بندي فيلم ها بگرده. يه راه راحتتر كه  كاربر هم بيشتر مي پسنده اينكه ليستي از دسته بندي انواع فيلم ها را به كاربر نشون بدين تا خودش انتخاب كنه كه چه نوع فيلمي را دوست داره.

از نظر روانشناسي هم تاييد مي شه كه راه دوم آسونتره چون كاربر كمتر نياز داره كه به سراغ حافظه اش بره. و ياد آوري كنه كه چه نوع فيلم هايي را دوست داره. علاوه بر اينكه وقتي گزينه ها براي كاربر دسته بندي ميشه، كاربر درستتر مي تونه جواب بده.مثل چيزي كه در سوالات چند گزينه اي اتفاق مي افته ، سوالات چند گزينه اي سريعتر از سوالات تشريحي پاسخ داده مي شن.  با رعايت اين اصل در  طراحي وبسايت تون مي تونين رضايت  كاربران را جذب كنين.

اهميت در طراحي وبسايت

مي تونين با خوندن مقاله طراحي سايت به اهميت اين نكات براي جذب مخاطب و تاثير آن بر افزايش سئو سايت پي ببريد. گروه ما در زمينه طراحي سايت اصفهان و سئو اصفهان مشاوره و كمك زيادي ميتواند به صاحبان كسب و كارها بدهد. رعايت و دانستن اين نكته نيازي به علم برنامه نويسي ندارد و از تجربه طراح در زمينه طراحي رابط كاربري بدست مي آيد. با توجه به اينكه آمار وب سايت هاي ساخته شده بسيار بالا است، داشتن يك سايت با رابط كاربري مناسب امتياز ويژه اي محسوب مي شود.

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۳:۲۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

نصب پلاگين هاي وردپرس براي جلوگيري از حملات brute force

همان طور كه در مقاله هاي قبلي گفته شد شايد درست كردن يك سايت با وردپرس كار آسوني باشه  (البته در حد ابتدايي). ولي حتي همين سايت ابتدايي هم نياز به امنيت دارد تا مورد حمله brout force قرار نگيرد.

در حملات broutforce ، بات ها تلاش مي كنن كه  يوزر و پسورد صفحات حساب كاربري كه مي تونه صفحه لاگين ايميل، مديريت سايت و .. باشه را بدست بيارن.

شايد فكر كنين كه انتخاب پسورد قوي براي حساب كاربري يا اينكه كسي از پسورد شما اطلاعي نداشته باشه كافيه يا اينكه به مرور پسوردتون را عوض كنين تا سايت مورد حمله قرار نگيره. اما حقيقت اينكه اين طور نيست. اگر شما يك پسورد خيلي قوي هم انتخاب كنين باز هكرها مي تونن اون را پيدا كنن ولي فقط ديرتر  ( اگه خودتون پسوردتون را فراموش نكنين (: ).

فردي كه مسئوليت طراحي و يا مديريت سايت را بر عهده مي گيرد بايد تمام راه كارهاي كه در اين زمينه وجود دارد را رعايت كنه. يكي از اون كارها نصب پلاگين هاي امنيتي است. نصب اين پلاگين ها در مراحل اوليه طراحي قبل از تحويل به صاحب سايت اقدامي است كه يه طراحي سايت حرفه اي انجام ميده.

حتي ممكنه كه صاحب سايت براي محتوا گذاري از افراد بي تجربه اي كمك بگيرن كه پسورد ساده اي كه خودشون فراموش نكن را انتخاب كنن. سئو اصفهان را براي آشنايي با اهميت گذاشتن محتواي جديد و پيوسته مطالعه كنين.

يك طراح با تجربه تمام نكاتي كه براي امنيت يك سايت وردپرس بايد انجام گيرد را رعايت مي كنه.

با طراحي سايت در اصفهان آشنا شويد.

چه افزونه هايي براي امنيت در وردپرس وجود دارد؟

يكي از راههاي مفيد براي جلوگيري از حملات brute force و برقراري امنيت در وردپرس نصب پلاگين يا افزونه هاست.

مثلاً پلاگين هايي وجود داره بعد از نصب اونها روي سايت وردپرس تعداد دفعاتي كه هر بار افراد براي ورود به ادمين سايت مي تونن نام كاربري و رمز عبور را وارد كنن محدود ميكنه  مثل پلاگين Brute Force Login Protection

يا پلاگين هايي براي نصب هست كه وقتي كاربر خيلي تلاش مي كنن  بهwp-admin دسترسي پيدا كنه، اون را بلاك مي كنه مثل پلاگين Loginizer

پلاگين ها با كاربردهاي مختلفي وجود داره كه از سايت وردپرس ميشه دانلود كرد. براي نصب كردن اونها  به روز بودن و رضايت بالاي كاربران از اون پلاگين ها را بايد در نظر گرفت.

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۴:۱۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

مطرح كردن مزاياي كالاها به جاي مشخصات در يك سايت فروشگاهي

بالا رفتن تقاضاي خريد اينترنتي، هر صاحب كسب و كاري را به اين فكر مي اندازه كه يه سايت فروشگاهي براي كالاها و خدماتش داشته باشد. سايتي كه كالاها را با ويژگي هايي كه دارن معرفي كنه و امكان خريد براي اونها وجود داشته باشه. با وجود قالب هاي آماده فروشگاهي داشتن سايت براي فروش اينترنتي كالا خيلي راحت انجام مي شود.

 صاحبان كسب و كاري اغلب زماني به فكر راه اندازي سايت مي افتن كه يكي از رقباي اونها قبلاً اين كار را انجام داده باشه. حالا فرض كنين كه براي يك كاري صدها رقيب وجود داره كه براي برنده شدن در رقابت، الان همه تصميم گرفتن كه سايت داشته باشن.  طراحي سايت اصفهان را بخوانيد.

در چنين شرايطي كه ديگه وضعيت فرق مي كنه و بحث رقابت بين كالاها نيست بلكه بين سايت ها ست. در واقع سايتي كه برنده اين رقابت باشه بيشتر هم مي تونه مشتري براي فروش اينترنتي جذب كنه. هر سايتي كه بتونه كالاها يا خدمات خودش را بهتر و جذاب تر معرفي كنه اون سايت برنده است.

مخاطبين را براي يك سايت فروشگاهي چطور جذب كنيم؟

يكي از نكاتي كه براي جذب مخاطب در سايت هاي فروشگاهي مي تونه مهم باشه، گفتن مزايا و منافع كالاهاست.

يه فروشگاه اينترنتي دوربين عكاسي را در نظر بگيرين، براي هر دوربين يه سري مشخصات مثل نوع حسگر و ... را نشون داده كه بيشتر اين اطلاعات علمي و تخصصي هستن كه بيشتر مردم علم اون را ندارن.

اگه به جاي مطرح كردن مشخصات هر دوربين، مزايايي كه اين مشخصات براي دوربين داشته را بگيد كاربر اطلاعات بيشتري در مورد دوربين پيدا ميكنه و با توجه به نيازش خريد مي كنه.

محتواي خوب براي معرفي كالاها يا خدمات گذاشتن باعث افزايش بازديد از سايت و در نتيجه افزايش خريد از سايت را به همراه داره. تهيه محتواي خوب و معرفي سايت در فضاي مجازي به تجربه كافي در زمينه سئو نياز دارد.

هم چنين بخوانيد:

سئو اصفهان

بالا رفتن تقاضاي خريد اينترنتي، هر صاحب كسب و كاري را به اين فكر مي اندازه كه يه سايت فروشگاهي براي كالاها و خدماتش داشته باشد. سايتي كه كالاها را با ويژگي هايي كه دارن معرفي كنه و امكان خريد براي اونها وجود داشته باشه. با وجود قالب هاي آماده فروشگاهي داشتن سايت براي فروش اينترنتي كالا خيلي راحت انجام مي شود.

 صاحبان كسب و كاري اغلب زماني به فكر راه اندازي سايت مي افتن كه يكي از رقباي اونها قبلاً اين كار را انجام داده باشه. حالا فرض كنين كه براي يك كاري صدها رقيب وجود داره كه براي برنده شدن در رقابت، الان همه تصميم گرفتن كه سايت داشته باشن.  طراحي سايت اصفهان را بخوانيد.

در چنين شرايطي كه ديگه وضعيت فرق مي كنه و بحث رقابت بين كالاها نيست بلكه بين سايت ها ست. در واقع سايتي كه برنده اين رقابت باشه بيشتر هم مي تونه مشتري براي فروش اينترنتي جذب كنه. هر سايتي كه بتونه كالاها يا خدمات خودش را بهتر و جذاب تر معرفي كنه اون سايت برنده است.

مخاطبين را براي يك سايت فروشگاهي چطور جذب كنيم؟

يكي از نكاتي كه براي جذب مخاطب در سايت هاي فروشگاهي مي تونه مهم باشه، گفتن مزايا و منافع كالاهاست.

يه فروشگاه اينترنتي دوربين عكاسي را در نظر بگيرين، براي هر دوربين يه سري مشخصات مثل نوع حسگر و ... را نشون داده كه بيشتر اين اطلاعات علمي و تخصصي هستن كه بيشتر مردم علم اون را ندارن.

اگه به جاي مطرح كردن مشخصات هر دوربين، مزايايي كه اين مشخصات براي دوربين داشته را بگيد كاربر اطلاعات بيشتري در مورد دوربين پيدا ميكنه و با توجه به نيازش خريد مي كنه.

محتواي خوب براي معرفي كالاها يا خدمات گذاشتن باعث افزايش بازديد از سايت و در نتيجه افزايش خريد از سايت را به همراه داره. تهيه محتواي خوب و معرفي سايت در فضاي مجازي به تجربه كافي در زمينه سئو نياز دارد.

هم چنين بخوانيد:

سئو اصفهان

بالا رفتن تقاضاي خريد اينترنتي، هر صاحب كسب و كاري را به اين فكر مي اندازه كه يه سايت فروشگاهي براي كالاها و خدماتش داشته باشد. سايتي كه كالاها را با ويژگي هايي كه دارن معرفي كنه و امكان خريد براي اونها وجود داشته باشه. با وجود قالب هاي آماده فروشگاهي داشتن سايت براي فروش اينترنتي كالا خيلي راحت انجام مي شود.

 صاحبان كسب و كاري اغلب زماني به فكر راه اندازي سايت مي افتن كه يكي از رقباي اونها قبلاً اين كار را انجام داده باشه. حالا فرض كنين كه براي يك كاري صدها رقيب وجود داره كه براي برنده شدن در رقابت، الان همه تصميم گرفتن كه سايت داشته باشن.  طراحي سايت اصفهان را بخوانيد.

در چنين شرايطي كه ديگه وضعيت فرق مي كنه و بحث رقابت بين كالاها نيست بلكه بين سايت ها ست. در واقع سايتي كه برنده اين رقابت باشه بيشتر هم مي تونه مشتري براي فروش اينترنتي جذب كنه. هر سايتي كه بتونه كالاها يا خدمات خودش را بهتر و جذاب تر معرفي كنه اون سايت برنده است.

مخاطبين را براي يك سايت فروشگاهي چطور جذب كنيم؟

يكي از نكاتي كه براي جذب مخاطب در سايت هاي فروشگاهي مي تونه مهم باشه، گفتن مزايا و منافع كالاهاست.

يه فروشگاه اينترنتي دوربين عكاسي را در نظر بگيرين، براي هر دوربين يه سري مشخصات مثل نوع حسگر و ... را نشون داده كه بيشتر اين اطلاعات علمي و تخصصي هستن كه بيشتر مردم علم اون را ندارن.

اگه به جاي مطرح كردن مشخصات هر دوربين، مزايايي كه اين مشخصات براي دوربين داشته را بگيد كاربر اطلاعات بيشتري در مورد دوربين پيدا ميكنه و با توجه به نيازش خريد مي كنه.

محتواي خوب براي معرفي كالاها يا خدمات گذاشتن باعث افزايش بازديد از سايت و در نتيجه افزايش خريد از سايت را به همراه داره. تهيه محتواي خوب و معرفي سايت در فضاي مجازي به تجربه كافي در زمينه سئو نياز دارد.

هم چنين بخوانيد:

سئو اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۰۸:۳۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

از حاشيه ها درست و بجا استفاده كنين

ساختن يك سايت حرفه اي قواعدي داره كه در هيچ منبعي از اونها ياد نميشه. مثلاً يكي از اون موارد حاشيه يا borderها هستن. حاشيه يكي از ويژگيهاي هر المان است كه به عنوان مرزي دور يك المان قرار ميگيرد. حاشيه داراي پارامترهاي مختلفي از قبيل عرض (پهناي حاشيه)، شكل(يك خطي, نقطه چين و ...)  و شعاع (هلال و گرد يا گوشه دار )، رنگ و  ... هست. حتي مي تونيم براي يك المان حاشيه را براي هر طرف كه بخواهيم تعريف كنيم مثلاً از راست, چپ يا بالا و پايين. تركيب همه اين چيزهايي كه براي حاشيه مي تونه توي طراحي يك سايت به كار برده بشه. حالا چطور از اينها استفاده بشه كه يك شكل خوب و مرتبي به صفحه سايت داده بشه را يك طراح با تجربه به راحتي مي تونه انجام بده. با نمونه هاي از طراحي سايت اصفهان كه اين قوانين در اونها رعايت شده آشنا شويد.

چطور از حاشيه ها در سايت حرفه اي استفاده كنيم!

يكي از ابزارهاي كه در طراحي وب سايت حرفه اي استفاده ميشه حاشيه ها يا borderها هستن.

وقتي براي يه عنصر صفحه مثلا يه دكمه حاشيه ميگذاريم، با استفاده از خطهاي كه در چهار طرف متن دكمه گذاشته ميشه، متن روي دكمه واضح تر و از بقيه عناصر صفحه جدا ميشه.

يكي از مشكلاتي كه ممكنه پيش بياد، استفاده بيش از حد از حاشيههاست.اگه توي يه صفحه وب تعداد زيادي از عناصر را با خطوط حاشيه از هم جدا كنيم، صفحه خيلي شلوغ و بي نظم ميشه.

بهتره كه براي جدا كردن المان هاي صفحه نمايش از همديگه از راه هاي ديگه اي هم استفاده كنين مثلاً يه سبك و استايل ثابت براي لينك ها انتخاب بشه تا مشخص باشه كه اين متنها توي دسته لينك ها قرار گرفتن يا براي متنها بكگراند بگذاريم. پس با اينكه خطوط ابزار مناسبي براي جداسازي هستن ولي هميشه و در همه شرايط ازش استفاده نكنين.

هم چنين بخوانيد:

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

 سئو اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۰:۲۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع: