گروه مهندسين نوانديش

امنيت : چگونه كنترل گوشي شما را دست مي گيرند

امنيت : چگونه كنترل گوشي شما را دست مي گيرند.

گوشي همراه به عنوان وسيله اي كه بيشترين و دائمي ترين كاربران را دارد مورد حمله هكرها قرار مي گيرد. چرا كه حاوي اطلاعات مهم شخصي بسياري مثل شماره حساب و... است. وجود اپليكيشن هاي متفاوت از منابع مختلف مي تواند راه  ورود هكرها به گوشي را باز كند.

بيشتر بخوانيد: طراحي اپليكيشن اصفهان

راه هاي هك كردن گوشي موبايل

هكرها ابتدا برنامه اي با نام درپشتي (backdoor-payloed) در كامپيوتر خود ايجاد مي كنندو آن را با برنامه هاي ديگر تركيب كرده و به هر طريقي (مثلاً با منتشر كردن لينكي از ورژن جديد نرم افزارها) به گوشي شما مي رسانند و شما آن را نصب مي كنيد.

پس از نصب شدن نرم افزار بر روي گوشي شما و اتصال شما به اينترنت هكر مي تواند به درپشتي نشست كند( exploit) و دستورات خود را بر روي گوشي شما اجرا كند. مثلاًّ دانلود فايل هاي شخصي شما كه مي تواند حاوي عكس ها و فيلم هاي شخصي شما باشد.

هكر مي تواند از طريق اين نشست هر عملي را به جاي شما انجام دهد مثلاً پيام هاي شما را بخواند، از طريق شما پيامي بدهد، تماس هاي شما را پاسخ داده و با شماره شما تماس بگيرد.

اين درپشتي ها كارهاي خود را بر روي هارد انجام نمي دهند و اثري از خود باقي نمي گذارند و به همين دليل همه انتي ويروس ها آن را ويروس مي شناسند و شما مي توانيد با نصب يك آنتي ويروس در گوشي خود ، گوشي خود را از حملات هكرها محافظت نماييد. البته هكر مي توانند آنتي ويروس شما را نيز كرك(bypass) كنند كه راه جلوگيري از اين هم اين است كه به هر نرم افزار و لينكي اعتماد نكنيد و دسترسي فايل هاي خود را فقط به نرم افزارهايي بدهيد كه كاري روي حافظه انجام مي دهند.

البته انواع ديگري از ويروس ها وجود دارند:

1-كرم ها(worms)امنيت | وب سايت| هك | گوشي هوشمند| وب سايت| اندرويد|دانلود

2- تروجان ها (Trojan)

...

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد ويروس ها به مقاله آشنايي با بدافزارها مراجعه كنيد.

سئو اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۲:۰۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

13 دليل براي استفاده از Bing Webmaster Tools

شايد افراد خيلي كمي وجود داشته باشند كه Bing Webmaster Tools را بشناسند، چون Bing درصد كوچكي از ترافيك جستجوها را تشكيل مي دهد و موتور جستجويي كم شناخته تر شده اي است. با اين حال اين موتور جستجو مي تواند ابزارها و داده هاي مفيدي را كه بسياري از مردم از آن آگاهي ندارند را در اختيار شما قرار بدهد. براي بالا بردن سئو سايت استفاده از اين ابزار راهكار مناسبي مي باشد.

بيشتر بخوانيد: سئو اصفهان

ابزار وب مستر Bing:

اگر شما تا حالا يك حساب كاربري در Bing Webmaster Tools براي سايت تون نداشته ايد، آن را به هيچ وجه به تاخير نيندازيد. ممكن است كه شما اعتقاد داشته باشيد كه يك حساب Google Webmaster Tools براي شما كافي است و تمام نيازها براي بهبود سايت را برطرف مي كند. با اينكه bing از لحاظ عموميت در سطح پايينتري نسبت به گوگل قرار دارد و جمعيت عمومي كاربران اينترنت را ندارد، ابزارها و امكانات بسيار خوبي براي بهبود وب سايت ها را در اختيار وب مسترها قرار مي دهد.

در اينجا برخي از ويژگي هاي عالي كه Bing Webmaster Tools ارائه مي دهد را همراه با برخي نكات در مورد چگونگي استفاده از آنها را مطرح مي كنيم:

 1. ابزار disavow : اين ابزار امكان رفع لينك هاي مخرب را فراهم مي كند.
 2. ثبت sitemap.xml
 3. ناديده گرفتن پارامترهاي ULR
 4. بلاك كردن URL
 5. تنظيم موقعيت جغرافيايي
 6. ترافيك سايت
 7. گزارش سئو
 8. لينك هاي ورودي به سايت
 9. جستجوگر لينك
 10. اطلاعات خزنده
 11. آناليز سئو
 12. انتقال سايت
 13. API وب مستر

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۰۹:۵۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ابزارهاي رايگان گوگل ( گوگل آلرت- مديريت برچسب)

در اين مقاله از سري مقاله هاي ابزارهاي رايگان گوگل براي سئو و تحليل سايت به دو ابزار google alert و Tag manager اشاره مي كنيم.

9-Google Alerts :

گوگل آلرت يكي از ناشناخته ترين ابزارهاي گوگل است كه احتمالاً تعداد زيادي از شما از وجود آن آگاهي نداريد. همانطور كه از اسم آن مشخص است اين ابزار،وسيله اي براي دريافت آلرت از گوگل مي باشد. با استفاده از اكانت گوگل به سايت گوگل الرت وارد شويد. در كادري كه در صفحه وجود دارد كليد واژه يا كليد واژه هايي را كه مدنظر داريد را وارد كنيد. بعد از انجام تنظيماتي مثل منطقه جغرافيايي ، بازه زماني و زبان، بلافاصله مطالب جديد منتشر شده درباره كليد واژه هايي كه تعريف كرده ايد و از منبعي كه انتخاب كرده ايد را در ايميل دريافت كنيد.

كاربرد گوگل الرت

images (1)

از لحاظ اينكه اين ابزار چه كاربردي دارد مي توان به موارد زير اشاره كرد:

1- با استفاده از اين سرويس مي توان كلمه كليدي مدنظر خود را تعيين كنيد و از هر مطلبي كه در وب منتشر مي شود و حتي از مطالبي كه رقباي شما منتشر مي كنند آگاه شده و ان را اناليز كنيد و از رقبا عقب نمانيد.

2-با اين كار مي توان در حوزه كاري خود به روز تر باشيم و نقاط ضعف و قوت خود را شناسايي كنيم. و با استفاده از اين اطلاعات در صورت دارا بودن سايت، سئو سايت خود را بالا ببريم.

بيشتر بخوانيم: سئو اصفهان

3- از لحاظ توليد محتوا ، با داشتن جديدترين اطلاعات مي توان محتواي بهتري ارائه داد.

4- قرار دادن نام برند خود به عنوان كليد واژه، مي توان از اينكه نام برند شما در چه منابعي منتشر مي شود آگاهي پيدا كنيد.

5- با اين سرويس گوگل، مطالب با كليد واژه مشخص شده كه در سايت ها منتشر مي شود براي كساني كه علاقمند به دريافت آن هستند ارسال مي شود،و شما با علم به اين موضوع مي توانيد محتوا مناسب براي هدايت كاربران به سمت خدمات خودتون استفاده كنيد.

البته ابزارهاي ديگري مثل Moz's Fresh Web Explorer و Mention به عنوان جايگزيني براي گوگل الرت براي نظارت بر برند وجود دارد.

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان 

10-Tag Manager:

شايد غير معمول باشد ولي مي توان گفت اين نسبت يك ويژگي مهم براي سايت محسوب مي شود. چون اين ميزان بر چگونگي تحليل گوگل و موتورهاي جستجوگر از سايت شما تاثير دارد.تعدادي از موتورهاي جستجوگر و اسپايدرها از اين نسبت براي ايندكس كردن سايت ها در نتايج جستجو استفاده مي كنند به گونه اي كه هر چقدر ميزان متن نسبت به كدها بيشتر باشد موتورهاي جستجوگر امتياز بيشتري به سايت شما ميدهند و شانس بيشتري براي رتبه بندي صفحات هست.در واقع مي توان گفت كه موتورهاي جستجوگر (گوگل ، ياهو و بينگ) اولويت بيشتر را به سايت هايي كه بيشتر حاوي متن هستند مي دهند. اين نسبت شايد به طور مستقيم بر سئو تاثير نداشته باشد ولي از جهات ديگر بر سئو تاثير دارد مثل اينكه سايتي كه حاوي محتواي زياد و تصاوير و افكت كمتري باشد سرعت بارگذاري بالاتري دارد و ايندكس كردن بهتر را به همراه دارد.

گروه مهندسين نوانديش، گروه تخصصي طراحي سايت در اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۷:۱۱ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ابزار بهينه سازي وب سايت گوگل (رايگان-سري پنجم)

در ادامه معرفي ابزار بهينه سازي وب سايت گوگل در مطالب قبل، ابزار بهينه سازي وب سايت گوگ را در اين مقاله دو ابزار content Experiments به عنوان ابزاري براي تست محتوا و ابزار Google place ابزاري براي ثبت موقعيت جغرافيايي كسب و كار معرفي مي كنيم.

7-Content Experiments:اگر  وب سايتي داريد كه خدماتي مثل خريد ، ثبت نام خبرنامه و يا ميزان بازدهي و جلب رضايت كاربران اهميت دارد با استفاده از content Experiments مي توانيد نسخه اي از  صفحه فرود و يا صفحه اي كه ارزش بالايي دارد را تست كنيد.

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان 

Content Experiments Google Analytics به عنوان يكي از ابزارهاي بهينه سازي وب سايت گوگل شناخته شده است، آزمايشات محتوا است، همانطور كه از نام آن مشخص است. اين ابزار به همراه گوگل آناليتكس هست، اما همچنان يك راه عالي و رايگان براي آزمايش، اندازه گيري و بهينه سازي سايت شما ارائه مي دهد.

 شما مي توانيد لايه ها، سرفصل ها، محتوا، رنگ ها و موارد ديگر را براي پيدا كردن طرح بهينه تغيير دهيد. با استفاده از طيف وسيعي از ابزارهاي قدرتمند مي توان نرخ تبديل بازديدكنندگان به مشتريان را كه چشم انداز رايج بازاريابي ديجيتال است بالا برد.

8- Google Places : اين ابزار رايگان گوگل يك روش رايگان براي بالا بردن ترافيك و بازديد از سايت است. با استفاده از google place مي توانيد موقعيت جغرافيايي كسب و كار خود را ثبت كنيد. با ساختن يك حساب كاربري در google place ، اطلاعات مربوط به كسب وكار خود مانند آدرس، اطلاعات تماس و جزئيات كسب و كار خود از شما درخواست مي شود، زماني كه كاربران از گوگل براي جستجو استفاده مي كنند و جستجو از لحاظ جغرافيايي مهم باشد، گوگل اطلاعات وارد شده توسط شما در google place را به آنها نشان مي دهد. به اين نكته توجه شود كه اين ابزار براي كاربران ايراني فيلتر است. استفاده از اين ويژگي براي سئو محلي كاربرد دارد.

هم چنين بخوانيد:

سئو اصفهان

طراحي سايت در اصفهان  


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۳:۰۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ابزارهاي رايگان گوگل (نظرسنجي و سرعت- سري چهارم)

همانطور كه در مقالات قبلي 4 مورد از  ابزارهاي رايگان گوگل براي مديريت سايت از لحاظ سئو سايت را مطرح كرديم در اين مقاله هم دو تا از ابزارهاي رايگان گوگل ديگر را معرفي مي كنيم. با گروه مهندسين نوانديش گروه تخصصي طراحي سايت در اصفهان همراه باشيد.

5-Google Consumer Surveys :

همه ما مي دانيم كه درك مخاطبين ما كليد اصلي داشتن يك وب سايت عالي است  به گونه اي كه به بهترين نحو به نيازهاي آنها پاسخ دهد. يكي از راه هاي نيازسنجي مخاطبان نظرسنجي از آنهاست.  در حالي كه مي توان براي نظر سنجي هزينه زيادي را صرف كرد، نظرسنجي هاي مصرف كنندگان و كاربران گوگل براي اندازه گيري رضايتمندي از  سايت رايگان  است. شما مي توانيد اطلاعات ارزشمند در مورد اينكه كاربران سايت شما را چگونه مشاهده مي كنند و چه تجربه از آن دارند به دست آوريد و اين اطلاعات هنگام آزمايش يك سايت جديد يا توليد محتوا مي تواند مفيد باشد.

نظر سنجي گوگل به شما اين امكان را مي دهد تا اطلاعات سريع و قابل اعتماد از كاربران در سراسر اينترنت و دستگاه هاي تلفن همراه را بيابيد. و علاوه بر اين به شما اين امكان را مي دهد كه در هنگام تصميم گيري، اطلاعات بيشتري درباره كسب و كار داشته باشيد، تاثير بازاريابي خود را درك كنيد، و نام تجاري خود را حفظ كنيد. دانستن اهميت درك مخاطبان براي بالا بردن سئو سايت بسيار ضروري مي باشد.

بيشتر بخوانيد: سئو اصفهان

6-PageSpeed Insights:

در سال 2010، گوگل اعلام كرد كه سرعت سايت يكي از پارامترهاي مهم در الگوريتم هاي موتور جستجوگر است. مطالعات بعدي نيز نشان داد كه سرعت سايت تاثير زيادي  بر ديده شدن سايت شما دارد.

خوشبختانه،گوگل راهي براي ايجاد يك ليست از پيشنهادات براي مشتري يا تيم توسعه شما وجود دارد بدون نياز به برنامه نويسي تخصصي در Page speed فراهم كرده است . ابزار PageSpeed Google شامل يك افزونه  PageSpeed براي مرورگر كروم و فايرفاكس (به عنوان يك برنامه افزودني Firebug) است.در هر يك از اين گزينه پيشنهاداتي براي بالا بردن سرعت سايت وجود دارد.

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان 

pagespeed-insights-1


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۵:۰۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ابزارهاي رايگان گوگل - كلمات كليدي (سري سوم)

در اين مقاله در ادامه مقاله 10 ابزار رايگان گوگل كه هر سئوكاري بايد استفاده كند، چند نمونه ديگر از ابزار هاي رايگان گوگل براي ارزيابي و تحليل سايت در رابطه با كلمات كليدي كه براي سئو از الزامات مي باشد را معرفي مي كنيم.

3-   Adwords Keyword Planner:

يكي از ابزارهايي كه در اين چند ساله به شدت تغيير كرده ابزار Adwords keyword planner مي باشد.keyboard planner مانند يك كمپين براي ساختن شبكه هاي جستجوي جديد و يا گسترش شبكه هاي موجود است. شما مي توانيد به دنبال كلمات كليدي يا ايده هاي گروه تبليغاتي باشيد، ليست آمار از اينكه هر كلمه و عبارت، چند بار در سال و چند بار در ماه جستجو مي شود را داشته باشيد، ببينيد ليست كلمات كليدي شما چطور عمل مي كنه و حتي كلمات كليدي جديد بسازيد.

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 

اينكه آيا شما يك تبليغات كننده ي آنلاين حرفه اي يا تازه كار هستيد ، از اين ابزار گوگل مي توانيد استفاده كنيد تا تبليغات موفق داشته باشيد.

4- Google Trends:

يكي ديگر از ابزار هاي مناسب براي كلمات كليدي سايت Google Trends هست. گوگل ترندز يك ابزار عالي براي مقايسه ترافيك كلمات كليدي براي جستجو هاي متفاوت مي باشد از جمله از لحاظ موقعيت جغرافيايي، بازه زماني و... .درك اين موضوع كه آيا يك عبارت در حال افزايش يا كاهش رتبه براي ساختن محتويات شماست اين ابزار رايگان قابل استفاده است. پس براي ارزشيابي كردن فهرست داغ و جذاب ترين كلمات، جستجو ها، براي تهيه محتواي مناسب از اين ابزار استفاده كنيد.

گوگل ترندز |گوگل |google trends| كلمات كليدي سايت| كلمه كليدي | تبليغات آنلاين

داشتن محتواي تازه با موضوعات جديد يكي از فاكتور هاي مهم گوگل است. با استفاده از جدول نتايج گوگل ترندز مي توان از بهترين منبع كلمات كليدي استفاده برد تا ايده هاي مناسب براي تهيه محتوا داشت. اين ايده ها زمينه براي جذب كاربران بيشتر و بالا بردن ترافيك سايت و هم چنين قوي كردن لينك بيلدنگ را ميسر مي كند.

بيشتر بخوانيد: سئو اصفهان

اين سرويس به نسبت ساير خدمات گوگل اوج و فرودهاي زيادي را تجربه كرده. اين سرويس گوگل در طول زمان تغييرات مختلفي پيدا كرده است به گونه اي كه مي توان گفت در بازه هاي زماني فعال نبوده و حتي براي هفته ها به روز هم نشده است.

 واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۲:۰۹ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

ابزارهاي رايگان گوگل (سري دوم - سئو سايت)!

همان طور كه در مقاله 10 ابزار رايگان گوگل ذكر كرديم، اينجا به صورت مفصل تر به معرفي ابزارهاي رايگان گوگل مي پردازيم.

ابزارهاي رايگان گوگل | سئو | وب مستر | سرچ كنسور | سايت | سئو سايت | طراحي سايت| سايت حرفه اي | سايت ارزان | سئو ارزان

ابزارهاي رايگان گوگل

1-Google Search Console:

سرچ كنسول اولين ابزار مهم از ابزارهاي رايگان گوگل است. سرچ كنسول گوگل كه به عنوان يكي از ابزارهاي وب مستر ناميده مي شود، يكي از ابزارهايي است كه بيشترين كاربران را دارد. در واقع اگر از ليست ابزارهاي موجود تنها از يك ابزار استفاده شود همين ابزار است. استفاده از سرچ كنسول شبيه اين است كه شما به طور منظم سايت خود را به سرويس ببريد. با اين كار مشكلات بزرگ سايت را كشف و به آساني و با راهنمايي كه خود سرچ كنسول آنها را حل كنيد.

بررسي و پيدا كردن مسائل خزنده، لينك هاي خراب ، تعداد صفحه هاي ايندكس شده، لينك ها و بك لينك هاي سايت ، كلماتي كه باعث شده سايت شما در نتايج جستجو قرار بگيرد و موقعيت آنها در صفحات گوگل، فايل robots.txt و سايت مپ، داده هاي ساخت يافته و ... اطلاعاتي هست كه با ثبت سايت خود در سرچ كنسول مي توانيد به آن دسترسي پيدا كنيد.

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 

در حالي كه شما از اين استفاده مي كنيد مي توانيد از Bing Webmaster Tools هم استفاده كنيد كه در مقالات بعدي به معرفي آن مي پردازيم.

2-Google Analytics:

گوگل آناليتيكس يكي از ابزارهاي محبوب و در حال رشد ، و در حال رقابت شديد با Clicky، Open Web Analytics ، WebTrends ، Omniture  و ... . در واقع گوگل آنالتيك يكي از پر استفاده ترين تحليگرهاي آماري وب سايت ها مي باشد.

با استفاده از گوگل آنالتيكس شما مي توانيد تجزيه و تحليل هاي مفيدي از محتواي سايت خود داشته باشيد مثلاً به كلمات كليدي درون سايت كه تا حالا براش برنامه اي نداشتيد يا از وجود آنها خبر نداشتيد، تجربه كاربران اينكه از كدام صفحه وارد سايت شما شدند ، از چه صفحاتي ديدن كرده اند، و در كدام صفحات ديگر از سايت استفاده نكرده اند. اگر در بازاريابي ديجيتال از تحليگر استفاده نكنيد از رقابت خارج مي شويد. براي اينكه سئو سايت با رتبه اول گوگل داشته باشيد استفاده از اين ابزار تحليل خوبي از عملكرد سايت در اختيار مدير سايت قرار مي دهد.

سئو اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۱:۱۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

10 ابزار رايگان گوگل كه هر سئوكاري بايد استفاده كند!

در اين مقاله قصد داريم كه شما را با ابزار رايگان گوگل براي داشتن يك وب سايت حرفه اي و كاربردي براي الگوريتم هاي گوگل آشنا كنيم. اينكه شما يك بازارياب اينترنتي , يك سئوكار و يا توليد كننده محتوا باشيد فرقي نمي كند،گوگل ابزارهاي رايگاني كه حاوي اطلاعات خيلي مهم ومفيدي هستند در اختيار شما قرار داده است كه مطمئناً كمك زيادي به ديجيتال ماركتينگ شما مي كند . ( ديجيتال ماركتينگ چيست؟)

تقريباً مي توان گفت هيچ كدام از اين ابزارها در زمان طراحي سايت كارايي ندارد ولي براي تداوم و كارايي سايت جايگاه خاص خود را دارند.

سرعت هيچ چيز مانند سرعت  بروزرساني الگوريتم هاي گوگل نيست كه باعث سردرگمي مي شود. مثل اين است كه آنها منتظر  هستند تا شما تمام اردكهاي خود را در يك رديف قرار دهيد و سپس آنها بروزرساني كنند و همه چيز را تغيير دهند. ابزارهاي متفاوتي كه بعضاً رايگان و بعضي پولي هستند , كه به شما كمك مي كند بفهميد گوگل به چه صورتي سايت شما را مي بيند.

image1_20150804041149

در ادامه تعدادي از اين ابزارها را معرفي مي كنيم هر چند ممكن است شما بسياري از آنها را بشناسيد يا حتي هميشه با آنها كار كرده باشيد و در مقاله ابزارهاي رايگان گوگل سري دوم مختصري از كاربرد هر كدام از اين ابزارها را در اختيار شما قرار مي دهيم:

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 

10 ابزار رايگان گوگل

 • Google Search Console
 • Google Analytics - سئو سايت
 • Google Adwords Keyword Planner
 • Google Trend ابزارهاي رايگان گوگل- كلمات كليدي
 • Google consumer Surveys
 • PageSpeed Insights -ابزارهاي رايگان گوگل - نظر سنجي و سرعت
 • Content Experiments
 • Google Places for Business - ابزارهاي رايگان گوگل بهينه سازي
 • Google Alerts
 • Tag Manager - مديريت برچسب و گوگل الرت

اين ده ابزار رايگان گوگل هست كه از آنها از كلمه كليدي تا بهينه سازي صفحات و توليد محتوا قابل استفاده هستند. در اصل براي پشتيباني و سئو سايت اهميت ويژه اي دارند.

واقعيت افزوده اصفهان

سئو اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۰:۱۵ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

سرعت بارگذاري يكي از پارامترهاي مهم در رنك سايت

يكي از پارامترهاي مهم در رنك صفحات سايت سرعت بارگذاري آنهاست و يك طراح حرفه اي هميشه اين موضوع را در نظر خواهد گرفت. البته توجه خواهيد داشت كه رنك سايت براي بالا بردن سئو سايت يك عنصر فاكتور مهم است چون هر چه سئو سايتي بالاتر باشد در صدر نتايج اوليه گوگل قرار مي گيرد. اين كه چگونه يك صفحه اولين بار بارگيري مي شود يا اينكه با چه سرعتي به عمل كاربر پاسخ مي دهد، بر اينكه آيا كاربر منتظر لود شدن سايت خواهند ماند يا نه تاثير دارد.

سرعت سايت در تجربه كاربري موثر است

پيش بيني شده است كه هر ثانيه ميزان بارگذاري بيشتر باشد بر ميزان افت، ضريب بازگشت و نرخ تبديل تاثير مي گذارد. از اين رو، از تاكتيك هاي، كه با بهينه سازي كد و تصاوير، زمان بارگذاري صفحه نمايش را به صورت تكنيكي كاهش مي دهند استفاده كنيد. علاوه بر اين مي توانيد از تاكتيك هاي ديگري كه با استفاده از اصول روانشناسي ميزان درك بارگذاري را كاهش مي دهد بهره بگيريد. اين دو ترفند باعث مي شود كه كاربر حس كند زمان زيادي را منتظر بارگذاري نبوده است.  در زمان بارگذاري صفحات به جاي ثابت و بي حركت بودن كاربر را مشغول كنيد مثلاً مي توانيد از ابزار نوار پيشرفت با اشكال و حركت جالب استفاده كنيد. براي تست سرعت لود شدن صفحات سايت هاي مختلفي مثل gtmetrix و ...وجود دارند كه با استفاده از آنها مي توانيد مشكلاتي كه باعث سرعت پايين بارگذاري صفحات مي شود را بررسي كنيد.

گوگل به سايت و صفحات داخلي يك امتياز از 0 تا 10 مي دهد كه هر قدر اين امتياز بالاتر باشد نشان كيفيت و اهميت آن صفحه است. گوگل اين امتيازها را هر ماه يكبار يا دو بار بازبيني مي كند. براي اطلاع از رنك سايت مي توانيم از سايت الكسا استفاده كنيم. در سايت الكسا با وارد كردن آدرس صفحه مورد نظر مي توان به نسبت اطلاعات كاملي از آن بدست آورد. تصور مي شود كه سايت الكسا يكي از ابزارهاي مورد نياز براي سئو كار باشد ولي اين ابزار فقط اطلاعات كاربراني كه تولبار الكسا را بر روي مرورگر خود دارند را تحليل مي كند يك ابزار جامع نيست . براي آشنايي با سئو مقاله سئو اصفهان را بخوانيد.

 

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۵:۱۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

آموزش برنامه نويسي زبان توسط گروه نوانديش

آموزش برنامه نويسي زبان هاي مختلف

شركت مهندسي نو انديش، با استفاده از اساتيد مجرب اقدام به برگزاري دوره هاي آموزش برنامه نويسي  زير به صورت حضوري يا خصوصي نموده است:

 • html: فناوري پايه و اصلي ساخت صفحات وب
 • css: يا شيوه نامه آبشاري به همراه html روشي بسيار ساده براي نمايش چيدمان و جلوه‌هاي تصويري (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها، حركت) براي وب سايت حرفه اي.
 • javascript: زبان برنامه نويسي سمت مرورگر بازديدكننده كه بر روي كدهاي html كار مي كند و باعث ديناميك و پويايي صفحات وب مي شوند مثلاً تغيير متن نمايش داده شده ، حركت عناصر و ....
 • jquery: كتابخانه آماده جاوا اسكريپت هست . كه اين امكان را به طراح سايت مي دهد تا به راحتي افكت هاي پيشرفته و سطح بالايي را با استفاده از جي كوئري براي سايت فراهم كند و به راحتي يك سايت حرفه اي و پويا طراحي كند.
 • php :  زبان برنامه نويسي  اپن سورس طراحي و توسعه وب است كه در سمت سرور (server side) به كار مي رود.
 •  سئو اصفهان

 • واقعيت افزوده اصفهان

 • طراحي سايت در اصفهان 

   

 • bootstrap: بوت استرپ كتابخانه رايگان براي ساخت صفحات وب و حتي نرم افزارهاي تحت وب مي باشد .كه دستورات html ،css و جاوا اسكريپت را براي ساختن فرم، دكمه، ستون و ..... براي يك سايت ريسپانسيو و اكنشگرا را در درون خود دارد.
 • matlab : يك نرم افزار قوي جهت دانشجويان، محققين كه نياز به محاسبات آماري و عددي دارند. متلب از تركيب دو واژه Matrix و labratory به ترتيب به معني ماتريس و آزمايشگاه ساخته شده است.
 • #C: سي شارپ يك زبان شي گرا براي ساخت برنامه هاي تحت ويندوز، تحت وب كه از كتابخانه دات نت بهره مي گيرد. از آنجا كه سي شارپ يك زبان سطح بالا هست يادگيري آن بسيار آسان مي باشد.
 • دروس تخصصي دانشگاهي رشته كامپيوتر تا مقطع كارشناسي ارشد

 

بيشتر بدانيد: طراحي سايت اصفهان ، طراحي اپليكيشن اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۶:۲۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع: