گروه مهندسين نوانديش

با سئو سايت در اصفهان بازاريابي انلاين انجام دهيد

با انجام سئو سايت در اصفهان بازارياب اينترنتي استخدام كرده ايد!

منظور از تيتر بالا (با انجام سئو سايت در اصفهان بازارياب استخدام كرده ايد ) موتورهاي جستجوگر مي باشد. با انجام بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجوگر، ورودي به سايت و به تبع محبوبيت سايت افزايش مي يابد. داشتن يك سابت به عنوان فعاليت در زمينه تجارت الكترونيك به تنهايي كافي نيست. طراحي سايت اصفهان را بيشتر بشناسيد.

سئو براي يك شخص معمولي چندان مورد اهميت نيست ولي براي يك مالك سايت و يا صاحب كسب و كار اينترنتي بسيار حائز اهميت است.

سئوي سايت بدين معني است كه در هنگام جستجوي يك موضوع خاص توسط كاربران سايت شما در صفحات اول و بالاتر از ديگر سايت هاي رقيب قرار گيرد. سئو سايت با هدف بالابردن تعداد بازديد بوسيله موتورهاي جستجو، موجب افزايش مشتري و فروش نيز مي شود. بيشتر بخوانيد سئو اصفهان

 سئو (SEO) چيست؟

سئو مخفف ( Search Engine Optimization ) بمعناي بهبود سايت براي موتورهاي جستجو مي باشد. ولي مفهوم آن چيست؟

هدف اصلي سئو استفاده از كليدواژه هايي ست كه در زمان جستجوي تصادفي يكي از آنها توسط افراد، موجب مراجعه مستقيم او به وب‌سايت شما شده و در پي آن بر تعداد بازديد سايت نيز افزوده شود. سئو موجب دسترسي ساده تر كاربران به صفحات مربوط به يك سايت و مطالعه آنها نيز مي‌شود. همچنين از سرگرداني بازديدكنندگان در تعداد زياد موضوعات مرتبط و غيرمرتبط  جلوگيري نموده و آنها را به سوي همان اطلاعات مورد نظرشان هدايت مي‌كند. در ابتدا هر وب‌سايتي بايد از نقطه صفر شروع كند كه امكان دارد در ابتدا ترافيك موجود بر روي آن بسيار كم و يا كلا وجود نداشته باشد. سايت شما بدون داشتن ترافيك، به هيچ عنوان موفق نبوده و فقط وقت خود را تلف كرده ايد مگر اينكه با كمك سئو بازديد سايت خود را ارتقا بخشيد.

اهميت سئو سايت در اصفهان

سئو موجب ظاهرشدن سايت شما در صفحات و نيز خطوط ابتدايي جستجوي گوگل نسبت به رقباي ديگر مي‌شود كه فرصت خوبي را براي سايت شما و نيز خود شما فراهم مي‌سازد. گروه مهندسين نوانديش مجري سئو سايت در اصفهان و ديگر شهرها بوده و با وجود داشتن تخصص و تجربه در اين زمينه قادر به فراهم نمودن يك سئو استاندارد براي سايت شما است كه مطابق با مقالات گوگل انجام گرفته و به هيچ عنوان جعلي و يا فيك نيست. دليل اهميت انجام اصولي سئو اين است كه اگر سايتي با روش‌هاي فيك و جعلي سئو بگيرد سريعاً توسط گوگل شناسايي شده و مورد جريمه سنگين گوگل واقع شده و به آساني هم اعتماد آن جلب نمي‌شود.

انجام سئوي اصولي مطابق با روال كاري سايت گوگل عامل داشتن يك سئو خوب و ماندگار توسط شما است كه رتبه شما در گوگل نيز به سادگي حفظ مي شود.

مقاله «مشتريان خود را با انجام سئوي محلي افزايش دهيد» را بخوانيد.

طراحي سايت اصفهان | سئو سايت اصفهان | طراحي سايت در اصفهان | طراحي سايت | سئو سايت در اصفهان

روند انجام سئو سايت

در مرحله نخست وب سايت شما به خوبي مورد بررسي قرار گرفته و پس از آن نيز اصلي ترين رقباي شما كه در صفحه اول جستجوي گوگل هستند بررسي شده و زمان دستيابي به نتيجه دلخواه تخمين زده مي‌شود كه زمان حدودي آن در بهترين حالت دوماه مي‌باشد. پس از آن سايت شما از لحاظ HTML بازبيني شده و اشكالات احتمالي برطرف مي‌شود. همچنين حجم صفحات حتي المقدور بهينه مي‌شوند تا سريع‌تر بارگذاري شده و سپس نوبت به سئو مي‌رسد كه تا زمان رسيدن به نتيجه دلخواه ادامه مي‌يابد.

درنهايت وقتي كه سايت به رتبه موردنظر كارفرما رسيد، يك تعداد كارهاي ساده و دائمي به مديرسايت آموزش داده مي‌دهيم كه موجب حفظ نتيجه محقق شده مي شود.

امروزه براي شركت‌هاي تجاري و كسب‌ و‌كار‌هاي گوناگون و نيز فروشگاه‌هاي اينترنتي موضوع سئو از مهمترين عوامل بازگشت سرمايه و دستيابي به بيشترين ميزان درآمد است كه متاسفانه زياد به آن پرداخته نمي‌شود. در صورتي كه از صاحبان مشاغل و سايت اينترنتي بوده و علاقمند به كسب اطلاعات بيشتري درباره سئو هستيد مي‌توانيد با مشاوران گروه مهندسين نوانديش تماس حاصل فرماييد.

نمونه هايي از سئو سايت انجام شده

عبارت طراحي اپليكيشن اصفهان با انجام سئوي اصولي اين سايت را در رتبه يك گوگل قرار داده است.

نمونه هاي ديگر:

واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۳:۲۴ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

طراحي سايت اصفهان ارزان براي صاحبان مشاغل

طراحي سايت اصفهان ارزان و اصولي براي صاحبان مشاغل در شهر صنعتي مثل اصفهان نياز اساسي است . گسترش و رسوخ روزافزون تكنولوژي در زندگي امروزي ما مي تواند اهميت اين كه داشتن يك وب سايت پويا ، كامل و فعال خود يك اعتبار براي فعاليت شما مي باشد را مشخص نمايد. از نگاه ديگر امروزه ساخت يك وب سايت كمترين قدمي است كه شما مي توانيد در شروع يك تجارت الكترونيك برداريد. بطوري كه در شهري مثل اصفهان يكي از ابتدايي ترين اقدامات است. ورود تكنولوژي هاي مثل طراحي اپليكيشن و واقعيت افزوده اصفهان را تحت تاثير خود قرار داده است.

بطور كلي طراحي سايت به دو روش صورت مي‌گيرد:

 1. استفاده از سيستم مديريت محتواي اختصاصي : كه در آن طراحي سايت با سرعت بيشتري صورت گرفته و از نظر قيمت نيز مناسب تر است. همچنين داراي امكانات و سيستم‌هاي اختصاصي بسياري است كه بيشتر نيازهاي مشتري را رفع نموده و قابل گسترش و انعطاف پذير نيز هست. وردپرس و جوملا پركاربردترين سيستم براي طراحي سايت اصفهان ارزان هستند.
 2. برنامه نويسي اختصاصي از پايه: اين روش طراحي سايتبراي تحقق ايده هاي نو و خاصي صورت مي گيرد كه بايد براي نخستين بار طراحي شوند. در اين روش سيستم مورد سفارش مشتري از ابتدا برنامه نويسي شده و كل قسمت هاي آن قابل تغيير و ويرايش هستند تا نتيجه نهايي بطور كامل تاييد شده  و نياز مشتري را برطرف نمايد. البته اين سيستم‌ها چون به صورت اختصاصي پياده سازي شده و نيازمند دو تا شش ماه جهت تكميل، نيز هستند هزينه بالاتري نيز دارند.

روند انجام طراحي سايت اصفهان ارزان

 • تحليل و بررسي نياز مشتري
 • انتخاب قالب سايت
 • پياده سازي سايت
 • بررسي عملكرد سايت

تحليل و بررسي نياز مشتري

اصلي‌ترين مرحله طراحي سايت، بررسي نياز مشتري است چون سرانجام بايد اين نياز را برطرف نمايد در غير اينصورت موجب اتلاف بيهوده وقت وهزينه شده است.

نياز‌كنوني مشتري براي داشتن بهترين كسب‌ و‌ كار، پيش‌بيني عوامل بوجود آورنده پيشرفت‌هاي آتي در سايت و متعاقب آن در كسب‌وكار مشتري است .

بيشتر بدانيد : طراحي سايت در اصفهان

نياز و هدف نهايي مشتري از طراحي سايت طي يك يا دو جلسه گفتگوي حضوري و مشورت با كارشناسان ما بررسي و ارزيابي شده و برحسب نتيجه اين بررسي به مشتري سيستم‌هاي نرم افزاري متفاوتي چون فروشگاه‌ ساز، فرم ساز يا اتصال به بانك معرفي مي‌شود كه هريك براي تحقق هدف خاصي قابل نصب برروي وب‌سايت مي‌باشند.

طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت در اصفهان | طراحي سايت ارزان

طراحي ظاهر كلي - قالب سايت

بعد از شناسايي كل اهداف پروژه، قالب و ظاهر گرافيكي سايت مشخص و طراحي مي‌شود. در اين مرحله مي‌توان از ميان قالب‌هاي مورد پيشنهاد كه پاسخگوي نياز مشتري نيز هست يك قالب را انتخاب نموده و يا از صفر برنامه نويسي و طراحي شود.

اين مرحله خود نيز داراي سه مرحله به شرح زير است:

 1. انتخاب يا طراحي قالب
 2. تحويل و نمايش طرح آماده اوليه
 3. برطرف نمودن اشكالات مطروحه مشتري
 4. اصلاح و برطرف نمودن اشكالات تا زمان تاييد كرفرما ادامه مي‌يابد.

روانشناسي رنگ و سطح تناسب رنگ‌هاي مورد استفاده و نيز عكس‌هاي مناسب، از نكات مهمي است كه به كاربر‌سايت حس خوبي را القا نموده و موجب صرف زمان بيشتر كاربر در سايت مي‌شود چون عامل موفقيت يك وب سايت « مشتري » است وبس! مقاله «جنبه هاي بصري در وب سايت موثرند» را بخوانيد.

پياده‌ سازي و نصب سيستم‌هاي مورد نياز

پس از اينكه قالب مورد تاييد كارفرما واقع شد، نوبت به نصب و پياده سازي امكانات و سيستم‌هايي كه به طور كامل برطرف كننده نياز‌مشتري است، مي‌رسد. اين امكانات ممكن است پيشرفته يا استاندارد بوده و يا نياز به برنامه نويسي اختصاصي داشته باشند.

مرحله بعد است كه كارفرما اطلاعات موردنظر خود را كه تمايل به قراردادن آنها درون سايت دارد را ارائه دهد كه در قسمت هاي مختلف سايت جايگذاري شده و نيز جزئيات محصول يا خدمات مورد ارائه و رزومه و اطلاعات تماس در قسمت‌هاي گوناگون سايت، وارد شوند.

بررسي كلي سايت

دراين مرحله پس از تكميل اطلاعات درون سايت، چهار مورد مهم مورد بررسي قرار ميگيرد تا پيش از تحويل سايت تمامي مشكلات بطور كامل برطرف شوند :

 1. بررسي چينش درست عناصر سايت در موبايل و تبلت و نيز ريسپانسيو بودن آن
 2. بررسي نواقص اطلاعات سايت و صفحات و تكميل اطلاعات
 3. بررسي كلي وب‌سايت از سوي كارفرما و اعلام اشكالات احتمالي
 4. انجام اصلاحات نهايي و بهبود بخشيدن به حجم صفحات

پس از برطرفسازي اشكالات مورد نظر كارفرما در اين مرحله، وبسايت در دو مرورگر مورد استقبال Mozilla Firefox و Google Crome بازبيني شده و تمامي اشكالات احتمالي آن برطرف مي‌‎‌شوند. به انضمام اينكه بايد چگونگي نمايش سايت در موبايل هم مورد بررسي قرار گيرد. مقاله «فريم ورك AMP چيست» را بخوانيد.

در اين مرحله از طراحي وب سايت پيش از تحويل نهايي به مشتري لازم است كه واحد كنترل كيفي موارد مذكور در بالا را بررسي و تاييد نمايد.

طراحي سايت در اصفهان | طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت

تحويل سايت

درپايان كارفرما « تاييد نهايي » و رضايت خود از طراحي سايت را اعلام نموده  و سايت برروي دامنه اصلي كه مورد تاييد و انتخاب كارفرما است بارگزاري شده و مورد دسترس كاربران واقع مي‌شود. پس از آن نيز اطلاعات مديريتي وب سايت از جمله حساب كاربري مدير سايت، آدرس پنل مديريت و اطلاعات ايميل info در اختيار كارفرما قرار داده مي‌شود.

در آخر نيز، فايل آموزشي كار با پنل مديريت به كارفرما تحويل داده مي‌شود تا قادر به مديريت سايت خود باشد. از اين زمان نيز پشتيباني سايت آغاز شده و براساس نوع امكانات سايت در مدت زمان خاصي خدمات پشتيباني انجام خواهد شد. علاوه بر آن نيز كارفرما ميتواند در صورت تمايل اين مدت را تمديد نمايد.

نمونه هاي از سايت هاي طراحي شده با چنين روندي را در طراحي سايت اصفهان ببينيد.

سئو اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۹:۳۹ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

افزايش مشتريان با سئوي محلي

امروزه سئوي محلي مهم ترين بخش هر كسب و كاري محسوب مي شود، اگر كسب و كار شما در Bing، Google، Yahoo و ديگر موتور هاي جستجو قابل مشاهده نباشد،شما مشتريان آنلاين خود را از دست خواهيد داد. بنابراين اگر مي خواهيد كه وب سايت كسب و كار خود را در منطقه مربوطه يا خاصي گسترش دهيد و مي خواهيد در مورد سئوي محلي بيشتر بدانيد، اين مقاله به شما كمك خواهد كرد. پيشنهاد مي شود مقاله سئو اصفهان را براي آشنايي با اهميت سئو بر رونق كسب وكار بخوانيد.

شما در اين مقاله به انواع بسياري از چك ليستها و مورادي كه خود و يا توسعه دهنده وب سايت تان (مديريت سايت) مي توانيد انجام دهيد را فرا خواهيد گرفت. بعد از خواندن اين مقاله و گرفتن اطلاعات مهم به ايده هايي در مورد چگونگي بهينه سازي لوگو، آدرس و نقشه و نحوه جستجوي خدمات يا محصولات خود توسط مشتري دست پيدا مي كنيد.

سئوي محلي | سئو اصفهان| سئو سايت

پارامترهاي مهم در سئوي محلي

 • بهينه سازي لوگو

         از نام كسب و كار و شهر خود در نام فايل و تگ Alt تصوير مربوط به لوگو استفاده كنيد.

 • اطلاعات وب سايت

        نام، آدرس و شماره تلفن خود را در يك مكان برجسته و قابل مشاهده در سايت قرار دهيد.

 • عنوان و توضيحات متا

       عناوين و توضيحات متا شامل شرح مختصر خدمات، شهر و منطقه كسب و كار شما مي باشد.

 • نقشه و مسيرها

        با ايجاد يك گوگل مپ و مسيرها نقشه خود را جهت كمك به مسيريابي مشتريان، بهبود بخشيد.

 • محتوا و لينك ها

       محتواي وب سايت خود را با قرار دادن منابع و لينك به مطالب مهم و مشاغل مربوطه، مكان ها و رويدادها، بهينه كنيد.

 • برچسب هاي تغيير زبان و مكان

        از برچسب هاي تغيير زبان و منطقه به درستي استفاده كنيد.

 • نويسندگي گوگل

          تنظيمات نويسنده مي تواند موتور جستجوي شما را بهينه سازد.

 • تبليغات محلي

         از طريق وب سايت خود، رويدادها و ابتكارات مربوط به كسب و كار خود را جهت تبليغات و آگاه سازي مطبوعات، قرار داده و سازماندهي كنيد.

 • قرار دادن نام محل در محتواهاي توليد شده (روش هوشمندانه توليد محتوا)

اگر مطالبي كه براي سايت تهيه مي كنيد حاوي نام شهر يا محلي باشه كه براتون اهميت دارد مي توانيد آن را در مطالب خود جاي بدهيد مثلاً طراحي سايت اصفهان

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۶:۴۷ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

تاثير طراحي اپليكيشن اصفهان بر افزايش فروش

اگر بخواهيم به اطراف خود نگاهي بندازيم خواهيم ديد كه امروزه تعداد كاربران گوشي هاي هوشمند در حال افزايش است. بنابراين انتظار مي رود كه نياز مردم به ساخت و طراحي اپليكيشن افزايش يابد. براي اين منظور اپليكيشن هاي مختلفي براي طراحي اپليكيشن با موضوعات متعدد ساخته شده است. يكي از مشتريان اين اپليكيشن ها، مديران كسب و كارها هستند كه براي ارائه بهتر محصولات و خدمات خود به طراحي اپليكيشن اندرويد و ios روي آورده اند. همينطور ميبينيم طراحي اپليكيشن اصفهان براي صاحبان كسب و كارها در در اين شهر رونق زيادي گرفته است. اگر شما از جمله افرادي هستيد كه هنوز از مزيت ها و فوايد طراحي و ساخت اپليكيشن براي كسب و كار خود اطلاع پيدا نكرده ايد، ادامه مقاله را از دست ندهيد.

طراحي اپليكيشن اصفهان | طراحي سايت اصفهان

شبكه هاي اجتماعي نمي توانند محل فروش محصولات و ارائه خدمات شما باشند!

شايد شما مانند افراد زياد ديگري تصور كنيد كه شبكه هاي اجتماعي مي توانند فروش شما را افزايش دهند و خدمات شما را به كاربران هدفتان معرفي كنند. بنابراين بهتر است بدانيد شبكه هاي اجتماعي نمي توانند آينده تجارت كسب و كار شما را تضمين كنند و درگاه فروش براي شما باشند. اين شبكه ها فقط مانند بازارياب هايي هستند كه محصول  و خدمت شما را تبليغ مي كنند. اما اپليكيشن هاي موبايل نقش اصلي را در فروش شما دارند.

چرا اكثر كسب و كارها درخواست طراحي اپليكيشن موبايل مي دهند؟

استفاده از گوشي هاي هوشمند به گونه اي هر روز افزايش مي يابد كه مي توان گفت در حال حاضر از هر دو ايراني، يك نفر داراي گوشي هوشمند است. شركت ها و مديران كسب و كار ها براي اينكه به مشتريان موردنظر خود دسترسي داشته باشند بايد با تغييرات هماهنگ باشند و از هر وسيله ي ارتباطي براي ارائه محصولات و خدمات خود به آن ها استفاده كنند.

طراحي اپليكيشن باعث مي شود كاربران بيشتري با برند شما آشنا شوند و به آن ها معرفي شود. هم چنين موجب دسترسي راحت، سريع و آسان تعداد قابل توجهي از افراد به وب سايت شما از طريق گوشي هوشمند شود. شما هم چنين مي توانيد با ارسال نوتيفيكيشن يك ارتباطي دوطرفه با كاربران هدف خود ايجاد كنيد. هم چنين با بهينه سازي سئو سايت خود و سئو اصفهان ، جايگاه خود را در موتورهاي جست و جو تثبيت كنيد.

بيشتر بدانيد: طراحي سايت اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان براي مردمان اين مرز و بوم باعث رونق بهتر كسب و كار و رشد قابل توجه برند آن ها شود. دقت كنيد اگر شما با تكنولوژي روز همگام همراه نشويد و حركت نكنيد، رقبا با سرعت زيادي از شما پيش مي تازند. پس هرچه زودتر به فكر ساخت و طراحي اپليكيشن براي كسب و كار خود بيفتيد.

طراحي اپليكيشن اصفهان | طراحي سايت اصفهان

 

تاثير ساخت و طراحي اپليكيشن اصفهان  در آينده ي كسب و كارها

 • ارائه سريع تر و با كيفيت خدمات به مشتريان
 • برندسازي و توسعه و استحكام برند تجاري شما
 • دسترسي سريع و آسان در هر زمان و مكان
 • دسترسي كامل كاربران به خدمات و كالاهاي شما
 • عرضه راحت خدمات و كالاهاي شما در عرصه جهاني
 • امكان قراردادن اطلاعيه هاي مختلف در اپليكيشن
 • قابليت گذاشتن متن، عكس، صدا، فيلم و انيميشن
 • گالري كالاها در بخش اختصاصي اپليكيشن
 • امكان خريد و فروش و پرداخت اينترنتي
 • امكان برقراري ارتباط نزديك تر با كاربران و مشتريان به وسيله اپليكيشن
 • ارسال نوتيفيكيشن براي كاربران نرم افزار
 • قابليت معرفي خدمات و فروش هاي ويژه به وسيله نرم افزار
 • انتقال بهتر مفاهيم و ويژگي هاي مثبت خدمات و محصولاتتان به وسيله ويدئو
 • قابليت نصب بر روي گوشي هاي هوشمند با آنلاين(نيازمند اينترنت) و آفلاين(عدم نياز به اينترنت)
 • امكان اتصال اپليكيشن به بخش مديريت يا وب سايت شما (در صورت طراحي سايت در اصفهان)

مراحل ابتدايي براي ساخت و طراحي اپليكيشن اصفهان چيست؟

ايده اوليه شما بررسي و تحليل مي شود. سپس طرح اوليه نرم افزار ايجاد شده و از لحاظ تجربه كاربري يا همان UX بررسي مي شود. در مرحله بعد طراح گرافيكي اپليكيشن طراحي و پياده سازي مي شود و قسمت كدنويسي و برنامه نويسي مربوط به اپليكيشن انجام مي شود. در صورتي كه مايل باشيد، مي توان اپليكيشن را به بخش مديريت يا وب سايت شما براي ارائه اطلاعات بيشتر به كاربر متصل كرد. در مراحل آخر، نرم افزار روي بن سازه هاي مختلف آزمايش مي شود و مشكلات احتمالي آن برطرف مي شود. در نهايت، نرم افزار براي استفاده منتشر شده و راهي بازار مي شود.

هم چنين بخوانيد:

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۰۷:۳۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

طراحي سايت اصفهان

تكنولوژي چه تاثيري در طراحي سايت اصفهان گذاشته است؟

در گسترش تكنولوژي وافزايش تعداد كاربران اينترنتي كه همه مردم را در گير خود كرده است، باعث شده كه تعاملات اينترنتي علاوه بر روابط اجتماعي در زمينه خريد وفروش هم افزايش چشمگيري پيدا كند. ديگر داشتن تجارت به سبك سنتي و خرده فروشي توانايي جذب مشتري را ندارد.

ارائه محصولات و خدمات از طريق مسير اينترنتي و بصورت 24 ساعته فعال مسير پيشرو يا به اصطلاح تجارت الكترونيك براي باقي ماندن درچرخه اقتصاد هست.مسيرهاي مختلف اينترنتي براي نمايش كالا وخدمات وجوددارد از قبيل شبكه هاي اجتماعي كه افراد بسياري رابه خود جذب كرده است. عضو بودن و انجام فعاليت در اين گروه ها شايد در برهه اي از زمان مفيد باشد ولي تحت تاثير اعتبار خود اين اپليكيشنها قرار دارد. مثلاً براي مدت زماني شبكه اجتماعي لاين و بعد تلگرام و اينستاگرام . اما ابزاري كه هميشه مطرح بوده سايت هست.

طراحي سايت

داشتن يك سايت فعال و حرفه اي يكي از راه هاي تبليغاتي براي سبقت گرفتن از رقباست. شايد داشتن سايت در اين دوره كار راحت و ارزاني باشد ولي چنين سايتي بازدهي مدنظر را ندارد و به مرور زمان به سايت بي ارزشي تبديل مي شود. ساخت و طراحي سايت موفق نيازمند داشتن يك ايده خلاقانه چه در زمينه گرافيك، چه در زمينه جذب مشتري مي باشد. به عبارت ديگر صرفاً اينكه يك سايت طراحي و بارگذاري شود، حرف جديدي نيست.بلكه با انتخاب استراتژي صحيح چه در هنگام طراحي ، چه در روند تداوم سايت و فعال بودن آن است كه مي تواند بازار ارائه خدمات و كسب و كار را در اختيار بگيرد. چه بسا خط مشي كه بعد از طراحي انتخاب مي شود و سايت را به يك سايت فعال تبديل مي كند را ناديده گرفته اند. يكي از اين سياست ها سئو و مديريت محتوا است.

طراحي سايت در اصفهان| طراحي سايت | طراحي سايت اصفهان

سئو سايت

اگر سايت شما زيبا ترين و داراي گرافيك بالايي باشد ولي بازديده كننده نداشته باشيد، بدين معناست كه موتورهاي جستجو رنك سايت شما را پايين ارزيابي كرده اند و در واقع يعني اين كه سايت شما هيچ سودي ندارد.براي اينكه سايت شما به كاربران اينترنتي معرفي بشه بايد سئوي بالايي داشته باشد. براي بدست آوردن چنين امري نيازمند تخصص و تجربه كافي است كه علاوه بر انجام اقدامات لازم در سطح طراحي و كد نويسي بايد به طور هميشگي محتويات سايت را مبني بر اصول سئو به روز رساني كرد. تهيه محتوا مبتني بر سئو حرفه اي راهي براي پيشي گرفتن از رقبا در حيطه اينترنت است.

طراحي سايت اصفهان

شايد بتوان گفت عبارت طراحي سايت اصفهان يكي از پركاربردترين كلماتي است كه در موتورهاي جستجو سرچ مي شود.از آنجا كه رقابت اقتصادي شديدي در بين صاحبان كسب و كار و صنعتگران اصفهان وجود دارد، تمايل به معرفي كسب و كار خود فراتر از سطح منطقه اي و ملي، طراحي سايت در اصفهان را به عنوان يكي از مهمترين حرفه هاي IT  نسبت به بقيه زمينه ها مطرح كرده است.هر چند با افزايش روز افزون استفاده از موبايل هاي هوشمند تكنولوژي هاي طراحي سايت را هم تحت تاثير قرار داده است به گونه اي كه از لحاظ سئو اصفهان، سايتي كه از لحاظ موبايل نمايش خوبي داشته باشد امتياز بالاتري مي گيرد. علاوه بر اين، طراحي اپليكيشن اصفهان براي هر صنعتگري مي تواند مسيري براي برقراري ارتباط و پيگيري مشتريان خود باشد.

هم چنين بخوانيد:

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۲:۵۸ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

طراحي سايت در اصفهان

در زندگي امروزه افراد استفاده از وب سايت به عنوان يك منبع اطلاعاتي مهم و يك امر روزمره و ضروري محسوب مي شود. گسترش روز افزون استفاده از وب سايت ها به عنوان جايي براي ديده شدن، ايده داشتن يك وب سايت را براي هر فرد و يا صاحب كاري را فراهم مي كند. شركت ها و افراد مختلفي در زمينه طراحي سايت در اصفهان ؛ شهر هنر و فرهنگ؛ در گستره وسيعي از فناوري و تكنولوژي فعاليت مي كنند و اين امر باعث شده كه يك انتخاب مناسب براي طراحي سايت اصفهان كاري بس مشكل به نظر بياييد.

در رابطه با توليد سايت نكات مختلف و مهمي هست كه بايد بيان شود از قبيل اينكه سايت، بايد چگونه سايتي باشد؟ يك سايت شركتي، پورتال ، خبري ، شخصي و... . هدف از طراحي سايت چيست؟ مخاطبين سايت چه افرادي هستند؟ همه اين موارد بر روي قالب و پوسته اي كه براي سايت در نظر گرفته مي شود تاثير مستقيم دارد.

بازار طراحي سايت در اصفهان

مواردي كه در بالا مطرح شد نكاتي بودند كه قبل از طراحي سايت و براي پياده سازي بايد در نظر گرفته شوند. اين به تنهايي كافي نيست. براي داشتن يك سايت كارآمد بايد اين سايت هميشه به روز و فعال باشد. در راستاي چنين امري نياز به پشتيباني و حمايت طراحان سايت احساس مي شود.

 اگر شما قصد داريد كه يك سايت براي خودتون داشته باشيد، پيشنهاد مي كنيم كه تيمي يا شركتي را براي طراحي سايت انتخاب كنيد كه ويژگي هاي زير را داشته باشد:

 1. داشتن ايده : شما با داشتن يك ايده مناسب مي توانيد نسبت به رقباي خود پيشتاز باشيد.
 2. پشتيباني 24 ساعته: برقراري ارتباط راحت با گروه پشتيباني و طراحي براي رفع مشكلات به وجود آمده در سايت
 3. آموزش: آموزش استفاده از پنل مديريتي
 4. رعايت سئو اوليه در زمان طراحي و بارگذاري محتوا

طراحي سايت در اصفهان | طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت ارزان

ديگر ويژگي هاي مهم براي طراحي سايت

 1.  در كسب و كارهاي اينترنتي اصول بازاريابي اينترنتي را بداند.
 2. مهم ترين ويژگي داشتن اطلاعات به روز در زمينه طراحي سايت، گرافيك ، امنيت و ... مي باشد. طراحي سايت با استفاده از آخرين تكنولوژي روز و مطابق با نيازهاي شما مطمئناً مي تواند جايگاه مناسبي را در فضاي مجازي با گستردگي بسيار زياد را فراهم خواهد كرد.
 3.  داشتن نمونه كارهاي موفق و متنوع در حيطه هاي مختلف
 4. رضايت مشتريان قبلي
 5. طراحي خلاقانه و گرافيك خوب: براي تصميم در اين مورد به نمونه كارهاي انجام شده اون گروه يك نگاهي بياندازيد.
 6. توانايي طراحي اپليكيشن

مزيت انجام طراحي سايت اختصاصي

از اونجايي كه داشتن يك وب سايت راهي براي تبليغات و به عنوان جايگزيني براي روش هاي تبليغاتي مثل چاپ كاتالوگ، تراكت و ... محسوب مي شود و همچنين دسترسي آسان را براي كاربران فراهم مي كند، طراحي يك قالب منحصر به فرد شما را از رقيبان خود متمايز مي كند. و از اين طريق شما مي توانيد تمام خدمات خود را به نحو احسن براي كاربران به نمايش گذاشته و از اين طريق مخاطبان خود را جذب كنيد.

گروه مهندسين نوانديش با استعانت از خداوند متعال و بهره گيري از تيمي كارآمد و متعهد فعاليت خود را ازسال 94 از طراحي سايت در اصفهان شروع به كار كرده است و با مرور زمان زمينه فعاليت خود را در راستاي زمينه هاي ديگري از قبيل طراحي اپليكيشن اصفهان ، سئو اصفهان و واقعيت افزوده اصفهان گسترش داده است. فعاليت هاي مطرح شده بخشي از زمينه هاي كاري اين گروه مي باشد، تهيه پكيج هاي آموزش سئو، طراحي سايت و قالب نويسي را هم جزء وظايف خود مي داند. ما با توجه به نيازمندي هاي شما تمام تلاش خود را براي ارائه ايده هاي برتر در زمينه طراحي سايت مي كنيم تا علاوه بر كارايي از لحاظ گرافيكي از رقباي خود بسيار متمايز و خاص باشيد.

اعتقاد داريم كه " هيچ جايگزيني براي كيفيت نيست،تجربه يك موفقيت بسيار بزرگ و دائم بهتر از موفقيت هاي كوتاه در بازه زماني كوتاه مي باشد" .


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۰:۵۱ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

تاثير نسبت كد به متن بر سئو چگونه است؟

قبل از بررسي تاثير نسبت كد به متن بر سئو ابتدا بايد ببينيم كه اين نسبت چيست و چطور محاسبه مي شود.

موتورهاي جستجو چه نوع محتوايي را بيشتر مي پسندند؟ محتواهاي متني يا محتواي عكسي؟

خواندن اين مقالات را به شما پيشنهاد مي كنيم: سئو اصفهان (سئو چيست؟)

نسبت كد به متن چيست؟

در ابتدا بايد مطرح كنيم كه نسبت كد به متن، ميزان واقعي متن در يك صفحه وب را نشان مي دهد. در واقع مي توان گفت ميزان متن واقعي همان متن هايي هست كه كاربر مي بيند و ميزان كدها همان سورس كد براي طراحي صفحه وب است. ابزاري كه ميزان متن محتوا را محاسبه مي كند، متن موجود در پاراگراف ها و لينك ها (تگ متن جايگزين عكس هم جزء كد محسوب مي شود) را از كدهاي HTML استخراج مي كند و نسبت محتوا را بر اساس اين اطلاعات محاسبه مي كند. نسبت ايده ال براي متن حداقل 10% و 90% يا كمتر براي كدهاي HTML هست.

شما مي توانيد به صورت دستي و با يك نگاه ساده به صفحه سايت خود ميزان كد به متن يا بالعكس را چك كنيد. نمايش متن صفحه سايت در مقابل كدهاي HTML( لينك ها, تصاوير و ....). ابزارهاي رايگان را هم وجود دارد كه به صورت خودكار بررسي مي كنند مثل سايت Seochat.

چرا نسبت كد به متن بر سئو تاثير دارد؟

شايد غير معمول باشد ولي مي توان گفت اين نسبت يك ويژگي مهم براي سايت محسوب مي شود. چون اين ميزان بر چگونگي تحليل گوگل و موتورهاي جستجوگر از سايت شما تاثير دارد.تعدادي از موتورهاي جستجوگر و اسپايدرها از اين نسبت براي ايندكس كردن سايت ها در نتايج جستجو استفاده مي كنند به گونه اي كه هر چقدر ميزان متن نسبت به كدها بيشتر باشد موتورهاي جستجوگر امتياز بيشتري به سايت شما مي دهند و شانس بيشتري براي رتبه بندي صفحات هست.در واقع مي توان گفت كه موتورهاي جستجوگر (گوگل ، ياهو و بينگ) اولويت بيشتر را به سايت هايي كه بيشتر حاوي متن هستند مي دهند. اين نسبت شايد به طور مستقيم بر سئو تاثير نداشته باشد ولي از جهات ديگر تاثير دارد مثل اينكه سايتي كه حاوي محتواي زياد و تصاوير و افكت كمتري باشد سرعت بارگذاري بالاتري دارد و ايندكس كردن بهتر را به همراه دارد.

 

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۰:۳۶ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

اندرويد ور (android wear) چيست؟- هوشمند سازي

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اندرويد ور يا (android wear) همانطور كه از اسمش مشخصه به معناي اندرويد پوشيدني هست. حالا منظور از اندرويد پوشيدني يعني لوازمي كه يك انسان مي پوشه يا استفاده مي كنه و مجهز به سيستم عامل اندرويد هست مثل ساعت ، عينك و .... .

در اين مقاله به صورت نمونه اندرويد ور را در رابطه با ساعت هاي هوشمند مطرح مي كنيم.

در اين ساعت هاي اندرويدي علاوه بر نمايش ساعت و تاريخ با تم و ظاهرهاي مختلف داراي اپليكيشن اندرويد است كه آن را به اندازه يك گوشي هوشمند مي كند. با استفاده از ساعت هاي اندرويد ور شما مي توانيد قرار ملاقات هاي بعدي خود، آمار تناسب اندام، مخاطبين خود و قابليت هاي بسيار ديگر را تنها با نگاه به يك ساعت كه به مچ دست خود بسته ايد ببينيد.

بيشتر بدانيد: طراحي اپليكيشن اصفهان

ويژگي هاي ساعت هاي اندرويد ور

1-برقراري تماس هاي تلفني: با استفاده از ساعت خود هيچ تماس تلفني را از دست نخواهيد داد چون اين ساعت تمام تماس هاي شما را برقرار خواهد كرد. به گونه اي كه براي هر تماس نام فرد و شماره آن را نشان مي دهد و شما قابليت رد يا برقراري تماس يا ارسال پيام خواهيد داشت.

2- ارسال پيام: اين قسمت هم شبيه به تماس تلفني امكان دريافت پيام هاي ارسالي از گروه هاي اجتماعي و ارسال پاسخ به آنها وجود دارد.

3-موزيك پلير: با ساعت خود آهنگ هاي مورد علاقه خود را پخش كنيد و آنها را كنترل كنيد: صدا را كم و يا زياد كنيد، آهنگ را جلو و عقب ببريد و آن را متوقف كنيد.

4-نقشه گوگل: اين ساعت ها نقشه گوگل و مسيريابي را هم پشتيباني مي كنند و به راحتي در دسترس هستند.

5-يادداشت, تايمر, كانتر: امكان درج يادداشت به همراه تاريخ و ساعت، خواندن يادداشت و ياداوري يادداشت در تاريخ مقرر ،تايمر و كانتر.

6-ريموت كنترل موبايل: شما با استفاده از اپليكيشن wear camera remote مي توانيد ساعت خود را به ريموت دوربين موبايل تبديل كنيد و آن را كنترل كنيد.

7-تناسب اندام خود را دنبال كنيد: پيگيري پياده روي، اجرا و تمرين قدرت، مربيگري تناسب اندام ، ميزان ضربان قلب با استفاده از اپليكيشن Google fit و اپليكيشن هاي مورد علاقه ديگر.

8-از مهم ترين قابليت هايي اين ساعت امكان اتصال و همگام شدن با موبايل هوشمند است چون براي استفاده از تمامي امكانات آنها بايد به يك گوشي هوشمند متصل باشد.

سئو اصفهان

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 

[/vc_column_text][us_single_image image="9581" size="tnail-masonry"][/vc_column][/vc_row]


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۶:۴۰ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

اندرويد اتو (Android Auto) چيست؟

در يكي از مقالاتي كه قبلاً در دانشنامه سايت گذاشته بوديم (آشنايي با اندرويد استوديو)،  از اندرويد اتو گفته شد. شايد براي شما جالب باشه كه بدانيد Android auto چيست؟

اندرويد اتو چيست؟

اندرويد اوتو (انگليسي: Android Auto) يك استاندارد گوشي‌هاي هوشمند براي داشبورد ماشين هست كه توسط گوگل طراحي و توسعه يافته .اين استاندارد به دستگاه‌هاي تلفن همراه در حال اجرا كه سيستم عامل اندرويد نسخه ۵٫۰ "آبنبات‌چوبي" و بالاتر را دارند اجازه مي دهد از طريق كنسول خودرو روي داشبوردكنترل شوند. اندرويد اوتو در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۴ در كنفرانس گوگل آي/او معرفي شد. اپ موبايل اندرويد اوتو در تاريخ ۱۹ مارس سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

از ويژگي هاي استاندارد اندرويد اوتو اين است كه به رانندگان اجازه مي‌دهد تا نقشه جي‌پي‌اس و سامانه ناوبري خودرو، پخش موسيقي، اس‌ام‌اس، تلفن، جستجوي وب و … را باصفحه نمايش لمسي و ريموت كنترل، كنترل كنند، همچنين عمليات دست آزاد از طريق تشخيص گفتار به وسيله دستورهاي صوتي براي ايمني در رانندگي نيز پشتيباني شده و توصيه مي‌شود. برنامه‌هاي سازگار و قابل اجرا عبارتند از: گوگل مپس(Google Map)، گوگل پلي ميوزيك(Google Play music)، اسكايپ(Skype)، اسپاتيفاي، استيتچر راديو، راديوپلير، تون‌اين، شبكه هاي اجتماعي و ... .

در حالي كه در وب‌سايت رسمي اندرويد اوتو ليست اكثر توليدكنندگان خودرو به عنوان حامي اندرويد مطرحشده است، اما بسياري از وسايل نقليه‌اي كه درسال‌هاي ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ ساخته شدند از اندرويد اوتو پشتيباني نميكردند.

اما از سال 2017، در اتومبيل هاي مدل جديد اندرويد اتو جزئي از امكانات اوليه ي خودرو مي باشد. البته براي ماشين هاي قديمي تر مي توان دستگاه ان را از فروشگاه ها تهيه و بر روي خودرو نصب كرد يا اينكه اپليكيشن آن را روي گوشي هوشمند خود نصب كنيد.

در ابتدا اندرويد اتو براي برقراري و حفظ ايمني طراحي شده است.يك رابط كاربري ساده كه با دريافت پيام هاي صوتي و ... از اينكه حواس راننده پرت شود جلوگيري مي كند و راننده مي تواند با تمركز بر روي جاده به تماس هاي دريافت ، ايميل، پيامك و .... پاسخ دهد.

بيشتر بخوانيد: طراحي اپليكيشن اصفهان

سئو اصفهان

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۲:۵۴ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

آشنايي بيشتر با اندرويد استوديو (Android Studio IDE)

اندرويد استوديو يك محيط توسعه يكپارچه (IDE) از گوگل است كه امكانات و ابزارهاي لازم براي ساخت برنامه براي پلتفرم سيستم عامل اندرويد فراهم مي كند. Android Studio براي نصب در ويندوز، مك و لينوكس بصورت رايگان قابل دانلود و استفاده است و شالوده آن بر اساس Intellij IDEAو جايگزيني براي Eclipse ADT هست.

بيشتر بدانيد:

سئو اصفهان

ساخت اپليكيشن با اندرويد استوديو

اين نرم افزار داراي يك رابط كاربري خيلي قوي به همراه قالب هاي آماده براي توسعه دهندگان هست به گونه اي كه توسعه دهندگان تمام ابزارهاي لازم براي ساخت برنامه براي همه دستگاه ها علاوه بر تلفن همراه و تبلت، مثل تلويزيون هاي اندرويدي، اندرويد ور (Android Wear) ، اندرويد اتو (Android Auto) و ديگر دستگاه ها را در اختيار دارند.

نرم افزار به گونه اي طراحي شده است كه مي تواند توسط تيم توسعه دهنده از يك گروه يك نفره تا چندين گروه و تعداد اعضاي بيشتر به كار برده شود. اين ارتباط و ادغام اين اجازه را به هر تيم توسعه دهنده مي دهد كه كد خود را تست و پيشرفت كار خود را بررسي كند و آن را به تيم ها گزارش دهد.

Android Studio از موتور اجراي برنامه گوگل (Google App Engine) كه امكان اجراي برنامه‌هاي تحت وب را بر روي سرويس‌دهنده‌هاي گوگل فراهم مي‌كند براي ادغام سريع APIها و ويژگي هاي جديد آنها پشتيباني مي كند. هر چند نرم افزار به طور مستقيم بسياري از APIها مانند Android pay و ... حمايت مي كند.

يكي ديگر از ويژگي هاي اين نرم افزار پشتيباني از تمامي آندرويدها از اندرويد 1.6 و بعد از آن است بعلاوه اينكه از آن مي توان براي ساخت اپليكيشن براي سيستم عامل آمازون (Amazon Fire) بهره گرفت

اندرويد استوديو IDE امكان تهيه برنامه هايي را كه بر روي تلفن هاي همراه ، رايانه و ديگر فناوريهايي در حال ظهور كه در اندرويد اجرا مي شوند را فراهم مي كند.

براي اينكه بدانيد اپليكيشن چطور بر كسب و كار ما تاثير گذاشته مي توانيد مقاله طراحي اپليكيشن اصفهان را بخوانيد.

 

 واقعيت افزوده اصفهان

طراحي سايت در اصفهان 

طراحي سايت اصفهان 


برچسب: طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي اپليكيشن اصفهان، سئو اصفهان، واقعيت افزوده اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۴:۳۱ توسط:مهندسين نوانديش موضوع: