گروه مهندسين نوانديش

سئو براي موبايل: جستجوگرهاي موبايل و دسكتاپ

با افزايش آمار كاربران موبايل ها براي هر سايت بايد سئو براي موبايل هم در نظر گرفت. به راحتي نمي توان يك سايت را با ابزارهايي مثل بوت استرپ طراحي كرد و ادعا كرد كه موبايل فرندلي است. با افزايش چشمگير جستجوها در تلفن همراه بايد با نحوه استفاده مردم از اين دستگاه‌ها آشنا باشيد. با سئو اصفهان آشنا شويد.

همانطور كه انتقال به موبايل و استفاده از آن سرعت پيدا كرده است، راه هاي جديدتري براي معرفي كسب و كارها مطرح شده اند. تحقيقات بر روي ۲۵ ميليون كلمه كليدي نشان مي دهد كه حدود ۷۹ درصد از ليست كلمات رتبه هاي متفاوتي در تلفن همراه و دسكتاپ را دارند. براي ۲۰ كلمه اول هر ليست، حدود ۴۷% درصد رتبه بندي سايت در تلفن همراه و موبايل مشابه نيستند.

چرا موبايل مهم است

موبايل تنها به عنوان يك تلفن همراه نيست. بلكه به روزرساني‌هاي جديد تلفن همراه، استراتژي‌هاي جداگانه‌اي براي برندسازي و تبليغات را مطرح مي‌كند. آمارها نشان مي‌دهد كه حدود ۵۷ درصد ترافيك سايت از موبايل و تبلت‌ها مي‌آيد و بقيه از دسكتاپ. برنده شدن در اين محيط به سرعت در حال تحول نياز به درك دقيق از قصد كاربر، نحوه استفاده از تلفن همراه و نحوه نمايش سايت خود در دستگاه‌هاي تلفن همراه دارد. به عنوان مثال، اگر فردي در جستجوگر به دنبال پيدا كردن يك رستوران باشد، موتورهاي جستجو نزديكترين رستوران را به موقعيت فعلي كاربر در هر لحظه را نشان مي‌دهند. يا در يك پرس‌وجو كه به دنبال راه‌هاي ارتباطي با يك مكان است. اين امكان كه شماره تلفن در نتايج جستجوها نشان داده مي‌شود و امكان تماس هست يك مزيت محسوب مي‌شود. چون كاربران تمايل بيشتري به برقراري تماس در همان لحظه دارند تا اينكه بخواهند ايميل بفرستند.

Mobile

راهكارهاي مورد نياز در جهت سئو براي موبايل

 1. انتخاب كلمات كليدي مناسب براي دستگاه موبايل: تجربه نشان داده است كه نوع كلمات كليدي و نحوه جستجو آنها در موبايل با دسكتاپ متفاوت است. مثل جستجوي صوتي كه گوگل از آن پشتيباني مي‌كند و استفاده از آن روبه افزايش است. و حتي كاربران در استفاده از موبايل هنگام تايپ كردن كلمات و عبارات مختلفي را نسبت به زمان استفاده از دسكتاپ به كار مي‌برند. پس مي‌توان گفت كه بايد از لحاظ سئو براي موبايل بايد كلمات كليدي متفاوتي را انتخاب كرد. در مرحله بعد نسبت به آن كلمات محتواي خوب به همراه فرمت و شكل مناسب تهيه كرد. با تحقيق و بررسي تعداد ورودي به سايت از طريق موبايل و كلمه كليدي و اطمينان از موبايل فرندلي بودن آن محتوا مي‌توان رتبه خوبي از لحاظ سئو براي موبايل كسب كرد.
 2. اجراي AMP بر رروي سايت: گوگل بر سرعت راه‌اندازي سايت بر روي دستگاه خيلي تاكيد دارد. در همين راستا به دنبال راه‌هايي براي بهبود سرعت در همه دستگاه‌ها هستند. فريم ورك AMP از پيشنهادات گوگل براي افزايش سرعت صفحات است. سايت‌هايي كه داراي حالت AMP هستند در حالت موبايل به همراه آيكن AMP نشان داده مي‌شوند و از لحاظ گوگل امتياز بالاتري نسبت به سايت‌هاي ديگر دارند. 
 3.  موبايل فرندلي بودن محتويات سايت: صفحات و محتويات هر سايت بايد به گونه‌اي باشد كه به راحتي در دستگاه‌ها و سايزهاي مختلف قابل نمايش باشد. به عنوان مثال، اينفوگرافيك‌ها كه متن‌هاي بسيار كوچكي درون خود دارند بايد در حالت تلفن همراه به اندازه صفحه نمايش نشان داده شوند. همچنين كاربران بايد بتوانند به راحتي تصوير را بزرگ كنند و جزئيات بيشتري را ببينند. گوگل ابزارهاي مختلفي براي تست صفحات در حالت موبايل دارد.
 4. تحليل ترافيك سايت: بررسي و تحليل ميزان ترافيك ورودي سايت از موبايل يا دسكتاپ و صفحه فرود بسيار ضروري است. همانطور كه بازار به سمت تلفن همراه پيش مي‌رود، درك نحوه ارتباط مشتريان تلفن همراه با سايت شما به شما در برنامه‌ريزي براي اين تغييرات كمك خواهد كرد.

در نتيجه

براي برند سازي سايت خود و محتواي آن به نسخه موبايل آن بيشتر از دسكتاپ تمركز كنيد و آن را در اولويت قرار دهيد. با انجام تنظيمات جزئي از سازگار بودن سايت با تلفن همراه اطمينان حاصل كنيد.

طراحي سايت در اصفهان

طراحي سايت اصفهان

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: سئو، سئو اصفهان، سئو سايت، سئو حرفه اي، آموزش سئو، سئو رايگان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۴۱:۵۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

طراحي وب سايت خبري

وبلاگ و وب سايت خبري را مي توان جزء پربازديدترين وب سايت ها به حساب آورد. از آنجا كه سرعت انتشار اخبار در شبكه اينترنت بسيار بالاست، كاربران زيادي براي اطلاع از اخبار به سراغ وب سايت هاي خبري مي روند. كاربران ترجيح مي دهند اخبار را در همان لحظه انتشار دريافت كنند تا اينكه به انتظار روزنامه ها و مجله هاي خبري باشند. مخصوصاً در مورد مجله ها كه در زمان هاي خاصي به چاپ مي رسند. در عصر كنوني ديگر نياز به روزنامه ها و مجلات چاپي بسيار كم شده است. اينجاست كه نياز به طراحي وب سايت خبري مشخص مي شود. راه اندازي و طراحي وب سايت خبري در حيطه هاي گوناگون اقتصادي، اجتماعي و حتي در موارد جزئي تر مثل اخبار در حوزه مسكن مي تواند سرعت تبادل اطلاعات را بالا برده و راه براي رقابت از رقبا را باز كند.

ويژگي هاي يك وب سايت خبري

 • دسته بندي موضوعات: مهم ترين ويژگي كه يك سايت خبري بايد داشته باشد اين است كه مطالب در دسته بندي هاي متفاوت و مربوط قرار گرفته باشد. مثلاً در يك مجله خبري در حوزه مسكن، مطالب مي تواند در دسته بندي هاي تاسيسات برق، معماري، ابزار و لوازمات ساختماني و …. قرار گرفته باشد.
 • امكان انتشار اخبار به همراه تصوير و ويدئو باشد.
 • اتصال و اشتراك در شبكه هاي اجتماعي
 • چيدمان مناسب در صفحات
 • اخبار جديدتر در صدر صفحه قرار گرفته باشند.
 • جنبه تبليغاتي سايت باعث آزار و اذيت كاربران نباشد.
 • هميشه به روزرساني شود.
 • مطالب پربازديد مشخص باشد
 • سرعت لود بالايي داشته باشد
 • نمايش مناسب در موبايل
 • زمان انتشار خبرها در صفحه هر خبر بايد مشخص شده باشد
 • آرشيو اخبار
 • در صورت امكان از زبان هاي ديگري مثل زبان انگليسي يا عربي هم پشتيباني كند.
 • در حيطه هاي تخصصي لينك به سايت هاي خبري مهم و پركاربرد را داشته باشد.
 • ….

طراحي وب سايت خبري | طراحي سايت خبري | طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت در اصفهان

نمونه كار وب سايت خبري

يكي از پروژه هاي انجام شده توسط تيم مهندسين نوانديش گروه طراحي سايت در اصفهان طراحي وب سايت نشريه بازار ساختمان و تاسيسات به آدرس bsnews.ir هست. اين سايت تمامي اخبار و آگهي هاي حوزه ساختمان و تاسيسات را به نمايش مي گذارد. در طراحي اين وب سايت تمامي موارد مهمي كه براي قالب و سئو سايت اهميت دارد رعايت شده است.

طراحي اپليكيشن اصفهان

سئو اصفهان


برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت خبري، طراحي سايت در اصفهان، وب سايت خبري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۰:۱۰ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

آموزش افزايش بازديد سايت

 اگرچه ارتقاي ترافيك وب‌سايت مسئله مهمي است ولي به تنهايي كافي نبوده و افزايش هدفمند بازديد سايت از اهميت بيشتري برخوردار است. مشتريان و بازديدكنندگان سايت شما چه كساني هستند؟ مخاطب موردنظر شما مشتريانتان هستند يا بازديدكنندگان! نمي توان صددرصد گفت كه هربازديدكننده، يك مشتري نيز هست. در اين مقاله طريقه دريافت ترافيك هدفمند از سايت گوگل را شرح مي دهيم.

هدف همه ما اين است كه سايت خود را در صدر ليست نتايج گوگل ببينيم كه قطعاً موجب ارتقاي بازديد سايت نيز خواهد شد.

گوگل منبع اصلي تبليغات جهت رشد هر نوع كسب و كار آنلايني است. نود درصد كاربران اينترنت در كل جهان از گوگل بعنوان موتورجستجوي خود بهره مي گيرند. اين موتور جستجو قادر است ميليون ها نتيجه را در كمتر از ۰٫۵ ثانيه ارائه نموده و مضاف بر اين كه، كاربردهاي متفاوت (اسناد گوگل Drive، اخبار، عكس ، نقشه , ويدئو و..) از جستجوها را  نزد خود دارد.

Business-Growth

ارتقاي بازديد سايت با كمك گوگل

ارتقاي بازديد با كمك گوگل، مضاف بر اينكه كم هزينه‌ترين روش درباره جذب بازديد كننده است (نسبت به تبليغات در سايت‌هاي مختلف و روش‌هاي متفاوت بازاريابي اينترنتي و ديجيتال ماركتينگ) مخاطب و بازديدكننده هدفمند را به سوي سايت شما سوق مي‌دهد. در واقع مي توان گفت هيچ صاحب كسب و كاري نيست كه علاقه اي به بالا بردن ترافيك وب سايت اش نداشته باشد.  سئو اصفهان را بخوانيد.

چگونه مي‌توان ترافيك سايت را در گوگل بالا برد؟

بنابراين، اگر سعي مي كنيد ترافيك جستجوي واجد شرايط خود را افزايش دهيد، بايد تكنيك هاي هوشمندانه اي را كه تاثير مثبت و پايدار دارند را اجرا كنيد. اجراي يك استراتژي واحد نمي تواند ترافيك سايت را به اندازه كافي بالا ببرد. بنابراين در اينجا راه هاي هوشمندانه كه مي تواند ترافيك وب سايت را افزايش دهد ارائه شده است

–  كلمات كليدي 

مطمئن شويد كه در عنوان صفحه و توضيحات حداقل يك بار به كلمه كليدي اصلي و موردنظر شما، اشاره شده باشد. گوگل تنها با استفاده از كلمات كليدي مي‌تواند بدرستي محتويات صفحه شما پي ببرد. كلمات كليدي در سايت شما، كلماتي‌اند كه كسب و كارتان را وصف مي‌كنند.

بنابراين در استفاده از كلمات كليدي با دقت عمل كنيد. سعي كنيد كلماتي را كه عموماً مورد جستجوي مشتريانتان است را پيدا كرده و آنها را بكار بريد. درصورتي كه نمي‌توانيد آنچه مخاطبين هدف جستجو مي‌كنند را پيدا كنيد از كلمات پيشنهادي گوگل استفاده كرده و آن‌ها را بعنوان كليدواژه بكار بريد. در بكار بردن كلمات كليدي، سعي كنيد كلمات را تا جايي كه ممكن است دقيق كنيد. بمنظور ارزيابي رتبه سايت خود مي‌توانيد از سايت  SERPs.com كمك بگيريد. كلمه كليدي آدرس سايت خود را وارد نموده و رتبه روزانه خود را مشاهده كنيد. نتيجه چند مورد را بيان مي‌دارد:

 •  

  با اين كلمات، جايگاه سايت شما در موتورهاي جستجو كجا و به چه صورت است.

 • نخستين صفحه از سايت شما كه در نتايج جستجوي آن كلمه نشان داده مي‌شود، كدام صفحه است.
 • ميانگين جستجوهاي ماهانه شما چه ميزان است.

 

– تگ هاي عنوان ها 

تگ‌هاي عنوان همواره قسمت بزرگي از نحوه عملكرد سايت را تعيين مي‌كنند. مطمئن شويد كه هر يك از تگ‌هاي عنوان شما توصيفي و منحصر بفرد بوده و كليدواژه‌هاي مورد نظرتان در آن بكار رفته است. از كلمات كليدي و تگ‌هاي تكراري اجتناب كنيد. فرم تگ مناسب بصورت زير است:
نام محصول – دسته‌بندي محصول – برند محصول
در اينجا چند نكته براي بهينه‌سازي تگ عنوان وجود دارد:

 •  از علائم (|) و (-) بين كلمات استفاده كنيد.
 •  از تگ‌هاي عمومي مثل «صفحه محصول» و يا «صفحه اصلي» اجتناب كنيد. آنها موجب مي‌شوند گوگل صفحه شما را تكراري فرض نموده و اينطور قضاوت شود كه صفحه شما براي كاربراني كه درپي اطلاعات خاصي هستند، مفيد و كارآمد نيست.
 •  مهم‌ترين و منحصر بفردترين كلمات كليدي را در ابتداي تگ جايگذاري كنيد.
 •  از بكارگيري كلمات كليدي پيچيده اجتناب كنيد. گوگل به طبيعي، مرتبط و آشنابودن عبارت بيش از مكانيكي يا پيچيده بودن آن‌ها اهميت مي‌دهد.

– تصاوير 

عكس‌ها تنها سايت شما را زيبا نمي‌كنند بلكه  كمك مي‌كنند تا شما در ليست گوگل بالا بياييد. يك تصوير مي‌تواند به اندازه ۱۰۰۰ كلمه مفيد و اثربخش باشد. مردم اغلب از گزينه‌هاي جستجوي تصوير ارائه شده توسط گوگل استفاده مي‌كنند، اگر شما در نام‌گذاري تصاوير دقت كنيد، براحتي بازديد سايت خود را افزايش مي‌دهيد.علاوه بر اين بمنظور جذب مخاطبين هدف بايد در نظر داشت كه اغلب بازديدكنندگان آنلاين مقالاتي را مي‌خوانند كه داراي تصوير باشد و از مقالات فاقد تصوير، صرف‌نظر مي‌كنند. جهت آپلود يك تصوير در سايت يا وبلاگ خود مراحل زير را درنظر بگيريد:

 1. كليدواژه‌ها را در عنوان تصوير استفاده كنيد.
 2. سعي كنيد تصاوير را با تگ‌هاي مرتبط در تمام زيرعنوان‌ها بكار بريد. اين برچسب‌ها (مثل لينك‌ها) توسط موتورهاي جستجو به راحتي قابل مشاهده بوده و با اينكه تنها چند ثانيه زمان مي‌برند ولي از نظر هدايت ترافيك به سايت و افزايش بازديد سايت ، بسيار ارزشمند مي‌باشند.
 3. اندازه تصوير بيش از ۱۵۰ كيلوبايت نباشد. بارگذاري يك تصوير با حجم بالا، سرعت آپلود وب‌سايت را تحت تأثير قرار مي‌دهد. به اين نكته دقت كنيد كه گوگل به سرعت بالاآمدن سايت اهميت داده و اين مسئله براي بازديدكنندگان نيز اهميت دارد. به عنوان مثال صفحهطراحي سايت اصفهان را ببينيد با وجود گرافيك و تصاوير بالا حجم صفحه زياد نيست.

سئو اصفهان | سئو سايت | سئو

– محتوا

دليل جستجوي كاربران رسيدن به يك محتواي خاص است. هر زمان كه يك كاربر درگوگل جستجويي را انجام مي‌دهد، وظيفه گوگل اين است كه به دقيق‌ترين و بهترين پاسخ‌ها در صفحات وب دست يابد. معمولاً صفحه‌اي كه دانشي عميق در مورد آن موضوع و برترين محتوا را دارند بعنوان نتايج بالا به نمايش درمي‌آيند.
محتوايي ارزش دارد كه بازديدكننده را ترغيب كند آن را به اشتراك گذاشته و درباره آن نظر دهد. اين نظردهي و اشتراك‌گذاري به نوبه خود در افزايش بازديد سايت تاثيرگذار است. بروزرساني محتوا با اطلاعات جديد و عميق در رتبه‌بندي گوگل مؤثرتر از قراردادن كپي يك مقاله از ديگران است. سعي كنيد پست شما حداقل داراي ۸۰۰ كلمه باشد، هرقدر مطلب شما عميق‌تر باشد، در موتورهاي جستجو داراي رتبه بالاتري خواهيد بود و بازديد سايت شما افزايش خواهد يافت.

– ساختن پيوندها

لينك‌ها يكي از مؤثرترين بخش‌هاي سايت شما هستند. لينك‌هاي داخلي مثل يك ناوبر عمل نموده و ترافيك را به محل موردنظر هدايت مي‌نمايند. لينك‌هاي خارجي، به گوگل نشان مي‌دهد كه محتواي شما به چه صفحاتي ارتباط دارد. گوگل به سايتي كه داراي لينك‌هاي ورودي بسيار است، اعتماد بيشتري جهت هدايت ترافيك دارد. در واقع هر لينك ورودي پيام «اين سايت مهم است» را به گوگل ارسال مي‌كند! البته بايد دقت داشت كه  لينك‌هاي ورودي به سايت بايد با محتواي سايت نيز هم‌خواني داشته باشند. گوگل به اين ارتباط در رتبه‌بندي سايت دقت مي‌كند.
صفحه‌اي كه بهينه‌سازي شده و داراي چند لينك ورودي از سايت‌هاي ديگر باشد، مناسب و مفيدبودن خود را به گوگل اثبات نموده است. اين نكته را نيز در نظر داشته باشيد كه اگر تعداد لينك‌هاي ورودي از يك مقدار معقول فراتر روند موجب مي‌شود سايت بعنوان اسپم شناسايي و حذف شود!

سئو اصفهان | سئو | سئو سايت
ديگر راه كارها:

– تهيه بلاگ و ايجاد بك لينك  

-صفحه فرود متناسب با كلمه كليدي

حرف آخر

برخي معتقدند كه روش‌هاي افزايش بازديد سايت از طريق گوگل، تقريباً بصورت يك راز است كه افراد موفق در اين زمينه، تمايلي به افشاي آن ندارند. ولي برخي استراتژي‌هاي كليدي وجود دارد كه مطمئناً به وب‌سايت شما كمك نموده و موجب مي‌شود كه در گوگل رتبه مناسبي را كسب كنيد.
در آخر بايد گفت كه در ابتدا شما بايد مخاطبان هدف و خواسته‌هاي آنان را تعيين كنيد. كلمات كليدي مناسب را با توجه به مخاطبان يافته و از آن‌ جهت دستيابي به ترافيك بالا براي سايت استفاده كنيد. تهيه محتواي مناسب و جديد منطبق با كلمات كليدي و استفاده از آن در تصاوير و تگ‌ها بمنظور جلب توجه گوگل و مخاطبان بهره ببريد. با رعايت اين نكات ابتدايي گوگل محتواي شما را مناسب شناخته و در صدر جستجوها سايت شما را قرار مي دهد.  و به اين ترتيب ترافيك و بازديد سايت را افزايش مي يابد.

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: آناليز سايت، بازديد سايت، سئو اصفهان، سئو و بهينه سازي، طراحي سايت، طراحي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۲:۲۳ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

بهترين كلمات كليدي براي يك سايت چيست؟

مهم‌ترين نكته براي اشخاصي كه قصد راه‌اندازي يك وب‌سايت را دارند، يافتن كلمات كليدي است. جستجو و يافتن كلمات كليدي از مهم‌ترين نكات هر سايت بوده و امكان دارد در ابتدا انتخاب آن كمي مشكل و پيچيده باشد. ما قصد داريم بصورت كامل و واضح اين مسئله را براي هميشه حل كنيم پس اگر مي‌خواهيد از اين مشكلات و ترديدها رها شويد ادامه مقاله را مطالعه كنيد.

تصور كنيد يك سايت رسمي داريد كه در آن بخشي را هم بعنوان فروشگاه در نظر گرفته و مي‌خواهيد از طريق آن محصولاتتان را در معرض فروش گذاريد ولي چيزي درمورد سايت و مديريت محتوا نمي‌دانيد! سئو اصفهان را بخوانيد

شما مي‌توانيد بوسيله ۸ابزار رايگان جستجوي كلمات كليدي كه در ادامه آورده‌ايم، كلمات كليدي مرتبط با سايت خود را يافته و تشخيص دهيد در ارتباط با كسب و كار شما چه كلماتي بيشتر كاربرد دارد. ولي اين بدين معنا نيست كه از كلمات رقابتي استفاده كنيد چون اينكار در اغلب موارد منجر به شكست مي‌شود. ولي درصورتي كه به چند نكته دقت كنيد، استفاده مفيد و سئو بهتري خواهيد داشت.

نكات مهم براي انتخاب كلمات كليدي سايت

 1. نبايد از همان شروع كار از كلمات رقابتي استفاده كنيد زيرا اينكار موجب صرف هزينه و زمان زيادي شده و همانگونه كه سود خوبي را به ارمغان خواهد آورد، حتي اگر زماني در صفحه دوم گوگل قرار گيريد، اين سود را تا حد زيادي از دست خواهيد داد. براي اينكه چنين اتفاقي نيفتد توصيه مي‌كنيم همزمان با چندين كلمه كليدي متوسط بالا آيد كه اگر اين كلمات داراي ورودي باشند ممكن است در ابتداي كار بهترين نوع كلمات برگزيده باشد.
 2. برخي افراد بر اين باورند كه اگر با كلمه كليدي كوتاهي بالا آمدند در تمام جستجوها در صدر نتايج گوگل قرار دارند ولي اگر اين كلمات را جستجو كنيد متوجه مي‌شويد كه در اغلب موارد چنين اتفاقي رخ نخواهد داد. بعنوان مثال اگر سايت شما با كلمه كليدي دانلود در صدر نتايج گوگل باشد دليلي ندارد كه هنگام جستجوهاي دانلود نرم افزار، دانلود فيلم و…  جزء نخستين نتايج گوگل باشد.
 3. از كلمات كليدي كلي مثل تزئيني استفاده نكنيد بدليل آنكه بجز مبتديان عرصه اينترنت كسي چنين جستجويي را نخواهد نمود.
 4. در وب‌سايت اسامي افراد مهم يا برندها را بعنوان كلمه كليدي انتخاب نكنيد چون بازديد كنندگان از سايت شما پس از اطلاع از اينكه سايت شما متعلق به ايشان يا برند خاصي نيست آن را ترك كرده و همين موضوع منجر به آسيب به سايتتان شده و اصطلاحاً افزايش bounce rate را به دنبال خواهد داشت.

Key-words-SEO-950821

 براي گزينش كلمه كليدي خود بدين صورت عمل كنيد:

 1. درمورد موضوع سايتي كه قصد انجام فعاليت روي آن را داريد اطلاعات كسب كنيد كه اگر اين سايت از خودتان باشد كارتان بسيار آسانتر است؛ در اين خصوص كلمات كليدي مرتبط را برگزينيد مثلاً اگر سايتتان يك سايت دانلود موزيك است مي‌توان از كلمات كليدي دانلود آهنگ جديد يا دانلود آهنگ با لينك مستقيم استفاده نمود.
 2. مي‌توانيد پيرامون زمينه كاري خود در گوگل جستجو كنيد تا ببينيد رقباي شما در اين زمينه از چه كلمات كليدي اي استفاده نموده‌اند.
 3. مي‌توانيد از ۸ ابزار رايگان جستجوي كلمات كليدي نيز استفاده كنيد.

در آخر توصيه مي‌شود بمنظور بازديد بيشتر سايت خود كلمات كليدي كم ترافيك را برگزينيد تا اول در يك سيكل تقريباً ثابت قرار گيريد و بعدها براي رشد و توسعه كسب و كارتان روي كلمات كليدي رقابتي كار كنيد.

 

طراحي اپليكيشن اصفهان

طراحي سايت اصفهان


برچسب: سئو، سئو اصفهان، سئو سايت، كلمات كليدي سئو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۴:۱۹ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

سئو سايت چقدر طول مي كشدتا به نتيجه برسد؟

در هر سفارش سئو سايت اولين موضوعي كه براي هر مشتري مطرح است اين است كه «سئو سايت چقدر طول مي كشد؟» . به طور دقيق هيچ وقت نمي توان پيش بيني كرد كه چه زماني تعداد بازديدهاي يك سايت افزايش مي يابد. انجام سئو براي يك سايت موضوعي نيست كه از يك زماني به بعد مطرح شود. يك طراح سايت حرفه اي در زمان طراحي و پياده سازي سايت بايد به فكر اين موضوع باشد. انتخاب عكس، چيدمان عناصر و استايل هاي كه به كار رفته مي شود همه اينها در سئو سايت تاثير دارد و به عنوان يكي از مهمترين پارامترهاي موتورهاي جستجو است. با گروه طراحي سايت در اصفهان آشنا شويد.

سئو درون سايت

در زير عامل هاي مهمي كه براي زمان طراحي سايت بايد مورد توجه قرار گيرد گفته شده است. تعدادي از اين پارامترها بر حجم و سرعت سايت تاثير مي گذارد كه هر چقدر سايت حجم كم با سرعت زيادتري داشته باشد آن سايت از لحاظ موتورهاي جستجو بهينه تر است. بعضي ديگر از پارامترها هم به ساختن محتوا و پست ها برمي گردد.

 • تصاوير متناسب با حجم كم
 • كلمات كليدي
 • آدرس صفحات
 • عناوين حاوي كلمات كليدي
 • تگ هاي حاوي كلمات كليدي
 • تعداد درخواست ها به سرور
 • و ….

رعايت اين موارد براي يك سايت خيلي مهم است. براي آشنايي بيشتر با سئو درون سايت مقاله سئو اصفهان را بخوانيد.

seo_site

سئو سايت راه يك شبه نيست

يك سئوي خوب براي سايت يك شبه، يك هفته يا حتي يك ماهه اتفاق نمي افتد. شايد براي چند روز رشد خوبي پيدا كند ولي اگر راه صحيحي براي سئو انتخاب نشده باشد دوباره به وضعيت قبلي برمي گردد يا حتي بدتر. هيچ راه و يا استراتژي خاصي براي بالا بردن نتايج سئو وجود ندارد. بلكه بايد به مرور و مستمر بر روي سايت، بك لينك ها و محتواي سايت كار شود تا سايت مسير پيشرفت خود را پيدا كند. البته روش هاي به نام Black Hat SEO هست كه ادعا مي شود در مدت زماني بسيار كمي سايت را به نتيجه مي رساند. اما بايد گفت اين پيشرفت يك پيشرفت محدود به يك زمان كم است و بعد از مدتي سايت عقبگرد مي كند. گوگل سايت هايي كه بخواهند با دور زدن قانون هاي آن خود را بهينه كنند جريمه مي كند.

تكنيك هاي كه براي سئوي كلاه سياه انجام مي گيرد در ادامه بيان شده است:

 1.  خريد لينك
 2. محتواي تكراري
 3. محتواي پنهاني
 4. كامنت اسپم

در نتيجه مي توان گفت كه يك سئوي موفق به صبر، كيفيت بالا و زمان و پيگيري نياز دارد.

طراحي اپليكيشن اصفهان

واقعيت افزوده اصفهان


برچسب: ابزارهاي سئو، سئو، سئو اصفهان، سئو سايت، سئو سايت اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۵:۱۴ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

در طراحي وب سايت صنعتي چه مواردي بايد رعايت گردد

با گسترش ارتباطات و رقابت شديد بين صنايع طراحي وب سايت صنعتي بصورت اختصاصي يكي از نيازمندي هاي هر صنعتي محسوب مي شود. يك صنعت زماني به موفقيت دست مي يابد كه علاوه بر اينكه از جديدترين تكنولوژي ها استفاده مي كند، امكانات و توانايي هاي خود را هم به ديگران نشان دهد. يك صاحب صنعت براي رشد و توسعه كار خود هميشه مهندسين باهوش استخدام مي كند،  نيروي فروش قوي تربيت مي كند. با استفاده از آخرين فن آوري ها محصولات درجه يك توليد مي كند . او در اين مرحله انتظار دارد كه محصولاتش به قدر كافي شناخته شود.

راه هاي  مختلفي براي تبليغ و معرفي سرويس ها و توانايي ها وجود دارد مثل طراحي پن فلت، بروشور و كتابچه. راه هاي تبليغاتي چاپي محدود و وابسته به كيفيت چاپ و پر هزينه و زوال پذير است. تبليغات در فضاي مجازي مثل اينستا و … مشتريان خاص ان صنعت  را پيدا نمي كند. يك طراحي وب سايت صنعتي خوب است كه مي تواند يك صنعت را به خوبي منعكس و معرفي كند. طراحي سايت در اصفهان را بشناسيد.

manufacturing-web-design

طراحي وب سايت صنعتي براي هر صنعت بايد انجام گيرد

افرادي كه در صنعت مشغول هستند هميشه نياز به معرفي و عرضه خود براي كشف مشتريان جديد هستند. چون هنوز مشتريان زيادي وجود دارند كه هنوز شما را نشناخته و يا با محصولات و خدمات شما بخوبي آشنا نيستند.  در كشورهاي پيشرفته بسياري از افراد كالاي صنعتي موردنياز خود را از اينترنت و بوسيله وب‌سايت، جستجو و تهيه مي كنند. اين امر در كشور ما هم جايگاه خود را پيدا كرده است. مثلاً در زمينه صنعت خودرو محصولات به صورت اينترنتي به فروش مي رسد. در يك وب سايت كليه اطلاعات لازم يك خودرو از جمله رنگ , سال، نحوه پرداخت و ….. براي مشتري تعريف شده است و او پس از انتخاب مي تواند خريد خود را انجام داد. وب سايت هايي كه به خوبي طراحي شده و به نيازهاي مشتريان پاسخگو باشد، باعث جلب اعتماد مشتريان و افزايش آنها مي شود. البته منظور از خوبي علاوه بر راحتي و سادگي در استفاده انجام طراحي مطابق با نيازسنجي مشتريان مي باشد. لينك‌هايي كه مهم و مورد نياز كاربر است بايد در صفحات طولاني تكرار شود.

آيتم هايي كه در يك طراحي وب سايت صنعتي بايد وجود داشته باشد:

 •  معرفي كارخانه صنعتي
 • تاريخچه
 • شركا و معرفي هئيت مديره
 • نمايش محصولات و ويژگي هاي آنها
 • نمودار پيشرفت در طول زمان
 • نظر سنجي
 • چت آنلاين
 • باشگاه مشتريان

براي پشتيباني و سرويس دهي به مشتريان طراحي اپليكيشن اصفهان يك روش مناسب است كه هر صاحب صنعتي بايد به آن توجه كند.

سئو اصفهان
برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي وب سايت صنعتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۴۰:۲۸ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

در طراحي وب سايت صنعتي چه مواردي بايد رعايت گردد

با گسترش ارتباطات و رقابت شديد بين صنايع طراحي وب سايت صنعتي بصورت اختصاصي يكي از نيازمندي هاي هر صنعتي محسوب مي شود. يك صنعت زماني به موفقيت دست مي يابد كه علاوه بر اينكه از جديدترين تكنولوژي ها استفاده مي كند، امكانات و توانايي هاي خود را هم به ديگران نشان دهد. يك صاحب صنعت براي رشد و توسعه كار خود هميشه مهندسين باهوش استخدام مي كند،  نيروي فروش قوي تربيت مي كند. با استفاده از آخرين فن آوري ها محصولات درجه يك توليد مي كند . او در اين مرحله انتظار دارد كه محصولاتش به قدر كافي شناخته شود.

راه هاي  مختلفي براي تبليغ و معرفي سرويس ها و توانايي ها وجود دارد مثل طراحي پن فلت، بروشور و كتابچه. راه هاي تبليغاتي چاپي محدود و وابسته به كيفيت چاپ و پر هزينه و زوال پذير است. تبليغات در فضاي مجازي مثل اينستا و … مشتريان خاص ان صنعت  را پيدا نمي كند. يك طراحي وب سايت صنعتي خوب است كه مي تواند يك صنعت را به خوبي منعكس و معرفي كند. طراحي سايت در اصفهان را بشناسيد.

manufacturing-web-design

طراحي وب سايت صنعتي براي هر صنعت بايد انجام گيرد

افرادي كه در صنعت مشغول هستند هميشه نياز به معرفي و عرضه خود براي كشف مشتريان جديد هستند. چون هنوز مشتريان زيادي وجود دارند كه هنوز شما را نشناخته و يا با محصولات و خدمات شما بخوبي آشنا نيستند.  در كشورهاي پيشرفته بسياري از افراد كالاي صنعتي موردنياز خود را از اينترنت و بوسيله وب‌سايت، جستجو و تهيه مي كنند. اين امر در كشور ما هم جايگاه خود را پيدا كرده است. مثلاً در زمينه صنعت خودرو محصولات به صورت اينترنتي به فروش مي رسد. در يك وب سايت كليه اطلاعات لازم يك خودرو از جمله رنگ , سال، نحوه پرداخت و ….. براي مشتري تعريف شده است و او پس از انتخاب مي تواند خريد خود را انجام داد. وب سايت هايي كه به خوبي طراحي شده و به نيازهاي مشتريان پاسخگو باشد، باعث جلب اعتماد مشتريان و افزايش آنها مي شود. البته منظور از خوبي علاوه بر راحتي و سادگي در استفاده انجام طراحي مطابق با نيازسنجي مشتريان مي باشد. لينك‌هايي كه مهم و مورد نياز كاربر است بايد در صفحات طولاني تكرار شود.

آيتم هايي كه در يك طراحي وب سايت صنعتي بايد وجود داشته باشد:

 •  معرفي كارخانه صنعتي
 • تاريخچه
 • شركا و معرفي هئيت مديره
 • نمايش محصولات و ويژگي هاي آنها
 • نمودار پيشرفت در طول زمان
 • نظر سنجي
 • چت آنلاين
 • باشگاه مشتريان

براي پشتيباني و سرويس دهي به مشتريان طراحي اپليكيشن اصفهان يك روش مناسب است كه هر صاحب صنعتي بايد به آن توجه كند.

سئو اصفهان
برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي وب سايت صنعتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۴۰:۲۳ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

در طراحي وب سايت صنعتي چه مواردي بايد رعايت گردد

با گسترش ارتباطات و رقابت شديد بين صنايع طراحي وب سايت صنعتي بصورت اختصاصي يكي از نيازمندي هاي هر صنعتي محسوب مي شود. يك صنعت زماني به موفقيت دست مي يابد كه علاوه بر اينكه از جديدترين تكنولوژي ها استفاده مي كند، امكانات و توانايي هاي خود را هم به ديگران نشان دهد. يك صاحب صنعت براي رشد و توسعه كار خود هميشه مهندسين باهوش استخدام مي كند،  نيروي فروش قوي تربيت مي كند. با استفاده از آخرين فن آوري ها محصولات درجه يك توليد مي كند . او در اين مرحله انتظار دارد كه محصولاتش به قدر كافي شناخته شود.

راه هاي  مختلفي براي تبليغ و معرفي سرويس ها و توانايي ها وجود دارد مثل طراحي پن فلت، بروشور و كتابچه. راه هاي تبليغاتي چاپي محدود و وابسته به كيفيت چاپ و پر هزينه و زوال پذير است. تبليغات در فضاي مجازي مثل اينستا و … مشتريان خاص ان صنعت  را پيدا نمي كند. يك طراحي وب سايت صنعتي خوب است كه مي تواند يك صنعت را به خوبي منعكس و معرفي كند. طراحي سايت در اصفهان را بشناسيد.

manufacturing-web-design

طراحي وب سايت صنعتي براي هر صنعت بايد انجام گيرد

افرادي كه در صنعت مشغول هستند هميشه نياز به معرفي و عرضه خود براي كشف مشتريان جديد هستند. چون هنوز مشتريان زيادي وجود دارند كه هنوز شما را نشناخته و يا با محصولات و خدمات شما بخوبي آشنا نيستند.  در كشورهاي پيشرفته بسياري از افراد كالاي صنعتي موردنياز خود را از اينترنت و بوسيله وب‌سايت، جستجو و تهيه مي كنند. اين امر در كشور ما هم جايگاه خود را پيدا كرده است. مثلاً در زمينه صنعت خودرو محصولات به صورت اينترنتي به فروش مي رسد. در يك وب سايت كليه اطلاعات لازم يك خودرو از جمله رنگ , سال، نحوه پرداخت و ….. براي مشتري تعريف شده است و او پس از انتخاب مي تواند خريد خود را انجام داد. وب سايت هايي كه به خوبي طراحي شده و به نيازهاي مشتريان پاسخگو باشد، باعث جلب اعتماد مشتريان و افزايش آنها مي شود. البته منظور از خوبي علاوه بر راحتي و سادگي در استفاده انجام طراحي مطابق با نيازسنجي مشتريان مي باشد. لينك‌هايي كه مهم و مورد نياز كاربر است بايد در صفحات طولاني تكرار شود.

آيتم هايي كه در يك طراحي وب سايت صنعتي بايد وجود داشته باشد:

 •  معرفي كارخانه صنعتي
 • تاريخچه
 • شركا و معرفي هئيت مديره
 • نمايش محصولات و ويژگي هاي آنها
 • نمودار پيشرفت در طول زمان
 • نظر سنجي
 • چت آنلاين
 • باشگاه مشتريان

براي پشتيباني و سرويس دهي به مشتريان طراحي اپليكيشن اصفهان يك روش مناسب است كه هر صاحب صنعتي بايد به آن توجه كند.

سئو اصفهان
برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي وب سايت صنعتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۴۰:۲۱ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

در طراحي وب سايت صنعتي چه مواردي بايد رعايت گردد

با گسترش ارتباطات و رقابت شديد بين صنايع طراحي وب سايت صنعتي بصورت اختصاصي يكي از نيازمندي هاي هر صنعتي محسوب مي شود. يك صنعت زماني به موفقيت دست مي يابد كه علاوه بر اينكه از جديدترين تكنولوژي ها استفاده مي كند، امكانات و توانايي هاي خود را هم به ديگران نشان دهد. يك صاحب صنعت براي رشد و توسعه كار خود هميشه مهندسين باهوش استخدام مي كند،  نيروي فروش قوي تربيت مي كند. با استفاده از آخرين فن آوري ها محصولات درجه يك توليد مي كند . او در اين مرحله انتظار دارد كه محصولاتش به قدر كافي شناخته شود.

راه هاي  مختلفي براي تبليغ و معرفي سرويس ها و توانايي ها وجود دارد مثل طراحي پن فلت، بروشور و كتابچه. راه هاي تبليغاتي چاپي محدود و وابسته به كيفيت چاپ و پر هزينه و زوال پذير است. تبليغات در فضاي مجازي مثل اينستا و … مشتريان خاص ان صنعت  را پيدا نمي كند. يك طراحي وب سايت صنعتي خوب است كه مي تواند يك صنعت را به خوبي منعكس و معرفي كند. طراحي سايت در اصفهان را بشناسيد.

manufacturing-web-design

طراحي وب سايت صنعتي براي هر صنعت بايد انجام گيرد

افرادي كه در صنعت مشغول هستند هميشه نياز به معرفي و عرضه خود براي كشف مشتريان جديد هستند. چون هنوز مشتريان زيادي وجود دارند كه هنوز شما را نشناخته و يا با محصولات و خدمات شما بخوبي آشنا نيستند.  در كشورهاي پيشرفته بسياري از افراد كالاي صنعتي موردنياز خود را از اينترنت و بوسيله وب‌سايت، جستجو و تهيه مي كنند. اين امر در كشور ما هم جايگاه خود را پيدا كرده است. مثلاً در زمينه صنعت خودرو محصولات به صورت اينترنتي به فروش مي رسد. در يك وب سايت كليه اطلاعات لازم يك خودرو از جمله رنگ , سال، نحوه پرداخت و ….. براي مشتري تعريف شده است و او پس از انتخاب مي تواند خريد خود را انجام داد. وب سايت هايي كه به خوبي طراحي شده و به نيازهاي مشتريان پاسخگو باشد، باعث جلب اعتماد مشتريان و افزايش آنها مي شود. البته منظور از خوبي علاوه بر راحتي و سادگي در استفاده انجام طراحي مطابق با نيازسنجي مشتريان مي باشد. لينك‌هايي كه مهم و مورد نياز كاربر است بايد در صفحات طولاني تكرار شود.

آيتم هايي كه در يك طراحي وب سايت صنعتي بايد وجود داشته باشد:

 •  معرفي كارخانه صنعتي
 • تاريخچه
 • شركا و معرفي هئيت مديره
 • نمايش محصولات و ويژگي هاي آنها
 • نمودار پيشرفت در طول زمان
 • نظر سنجي
 • چت آنلاين
 • باشگاه مشتريان

براي پشتيباني و سرويس دهي به مشتريان طراحي اپليكيشن اصفهان يك روش مناسب است كه هر صاحب صنعتي بايد به آن توجه كند.

سئو اصفهان
برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي وب سايت صنعتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۹:۰۲ توسط:مهندسين نوانديش موضوع:

در طراحي وب سايت صنعتي چه مواردي بايد رعايت گردد

با گسترش ارتباطات و رقابت شديد بين صنايع طراحي وب سايت صنعتي بصورت اختصاصي يكي از نيازمندي هاي هر صنعتي محسوب مي شود. يك صنعت زماني به موفقيت دست مي يابد كه علاوه بر اينكه از جديدترين تكنولوژي ها استفاده مي كند، امكانات و توانايي هاي خود را هم به ديگران نشان دهد. يك صاحب صنعت براي رشد و توسعه كار خود هميشه مهندسين باهوش استخدام مي كند،  نيروي فروش قوي تربيت مي كند. با استفاده از آخرين فن آوري ها محصولات درجه يك توليد مي كند . او در اين مرحله انتظار دارد كه محصولاتش به قدر كافي شناخته شود.

راه هاي  مختلفي براي تبليغ و معرفي سرويس ها و توانايي ها وجود دارد مثل طراحي پن فلت، بروشور و كتابچه. راه هاي تبليغاتي چاپي محدود و وابسته به كيفيت چاپ و پر هزينه و زوال پذير است. تبليغات در فضاي مجازي مثل اينستا و … مشتريان خاص ان صنعت  را پيدا نمي كند. يك طراحي وب سايت صنعتي خوب است كه مي تواند يك صنعت را به خوبي منعكس و معرفي كند. طراحي سايت در اصفهان را بشناسيد.

manufacturing-web-design

طراحي وب سايت صنعتي براي هر صنعت بايد انجام گيرد

افرادي كه در صنعت مشغول هستند هميشه نياز به معرفي و عرضه خود براي كشف مشتريان جديد هستند. چون هنوز مشتريان زيادي وجود دارند كه هنوز شما را نشناخته و يا با محصولات و خدمات شما بخوبي آشنا نيستند.  در كشورهاي پيشرفته بسياري از افراد كالاي صنعتي موردنياز خود را از اينترنت و بوسيله وب‌سايت، جستجو و تهيه مي كنند. اين امر در كشور ما هم جايگاه خود را پيدا كرده است. مثلاً در زمينه صنعت خودرو محصولات به صورت اينترنتي به فروش مي رسد. در يك وب سايت كليه اطلاعات لازم يك خودرو از جمله رنگ , سال، نحوه پرداخت و ….. براي مشتري تعريف شده است و او پس از انتخاب مي تواند خريد خود را انجام داد. وب سايت هايي كه به خوبي طراحي شده و به نيازهاي مشتريان پاسخگو باشد، باعث جلب اعتماد مشتريان و افزايش آنها مي شود. البته منظور از خوبي علاوه بر راحتي و سادگي در استفاده انجام طراحي مطابق با نيازسنجي مشتريان مي باشد. لينك‌هايي كه مهم و مورد نياز كاربر است بايد در صفحات طولاني تكرار شود.

آيتم هايي كه در يك طراحي وب سايت صنعتي بايد وجود داشته باشد:

 •  معرفي كارخانه صنعتي
 • تاريخچه
 • شركا و معرفي هئيت مديره
 • نمايش محصولات و ويژگي هاي آنها
 • نمودار پيشرفت در طول زمان
 • نظر سنجي
 • چت آنلاين
 • باشگاه مشتريان

براي پشتيباني و سرويس دهي به مشتريان طراحي اپليكيشن اصفهان يك روش مناسب است كه هر صاحب صنعتي بايد به آن توجه كند.

سئو اصفهان
برچسب: طراحي سايت، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، طراحي وب سايت صنعتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۹:۰۱ توسط:مهندسين نوانديش موضوع: